شعار مرگ بر آمریکا را به عنوان نماد استکبار ستیزی سر می دهیم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز از پیارم حاجی آباد،مهدی سالاری،  رئیس اداره آموزش و پرورش، سیزده آبان را روز رسوایی و برداشتن نقاب ازچهره واقعی شیطان بزرگ دانسته و بیان داشت : در این روز دانشجویان پیرو خط امام (ره)ضمن تسخیر لانه جاسوسی ، شیطنت ها و توطئه های دشمنان را و به خصوص آمریکای جنایتکار را خنثی نمودند.

مهدی سالاری بیان داشت : دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان حاجی آباد با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز سیزده آبان به جهانیان اعلام نمودند دیروز دانشجویان،دانش آموزان ومعلمان پیرو خط امام خمینی (ره) و امروز معلمان و دانش آموزان پیرو خط رهبری و ولایت فقیه گوش به فرمان مقام عظمای ولایت بوده ضمن ایستادگی در مقابل تهاجمات احتمالی در جنگ سخت و یا نرم ، توطئه ها و دسیسه های آنان را با مشتی محکم پاسخ خواهند داد.

وی با بیان اینکه استکبار ستیزی ما فقط در روز سیزده آبان خلاصه نمی شود،افزود:مراسمات عزاداری سیدو سالارشهیدان و هر اجتماعی که داشته باشیم،شعار مرگ بر آمریکا را به عنوان نماد استکبار ستیزی سر می دهیم.

روز سه شنبه سیزدهم آبانماه برابر با دهم محرم راس ساعت نه صبح دانش آموزان ، فرهنگیان و مردم همیشه در صحنه حاجی آباد در قالب هیئت های مذهبی مسیر کانون شهید کاظم عباس زاده را تا امام زاده سید محمد(ع) راهپیمایی نمودند.