شعار ما اهل کوفه نیستیم سندیت تاریخی دارد/جریانات سیاسی دچار خطای در محاسبات نشوند
+ پ -
شعار ما اهل کوفه نیستیم سندیت تاریخی دارد/جریانات سیاسی دچار خطای در محاسبات نشوند

امام جمعه موقت پارسیان با اشاره به تلاش برخی از افراد برحذف شعار انقلابی ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند گفت:این شعار سندیت تاریخی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛حجت الاسلام پولادی امام جمعه موقت پارسیان در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به فرارسیدن روز ملی شدن صنعت نفت گفت:ملی شدن صنعت نفت در متن خودش درس های زیادی برای ملت ومسئولین در بردارد زیرا در این مسئله بریتانیای خبیث راه دومی را جلوی راه ملت ایران قرار داد وتا امروز که ۳۷ سال از عمر انقلاب را پشت سر می گذاریم هنوز گرفتار راه دوم آن هستیم وآن اعتماد دکتر مصدق به وعده های خیالی آمریکایی ها بود واگر مسئولین به مسئله اقتصاد مقاومتی توجه کنند از آن همه مشکل نجات پیدا خواهیم کرد.

 

حجت الاسلام پولادی خاطرنشان کرد:اعتماد دکتر مصدق به وعده های تو خالی آمریکایی ها درسی برای همه مسئولین ما می باشد که به دشمنان قسم خورده قرآن ودین اعتمادنکنند وبه این وعده ها دل نبندند وبه انگشتان توانمند جوانان این مرزوبوم اعتماد کنند.

 

خطیب موقت نمازجمعه پارسیان به ورود وخروج غافلگیرانه روسیه در جنگ سوریه اشاره کرد وبیان داشت:روس ها ۶ماه پیش به صورت غافلگیرانه ای  با تمام ادوات نظامی به سوریه وارد شدند زیرا منافع اقتصادی،سیاسی وامنیتی خود را گره خورده به سوریه می دانستند،لذا اگر سوریه را از دست دهند چیزی برای گفتن نخواهند داشت وتسلیم محض غرب می شوند.

 

وی اولویت های های ورود روس ها به سوریه را برشمرد وافزود:تقویت وثبات دولت بشار اسد با اولویت ودر چهار چوب منافع روسیه،سوریه جایی برای آزمایش ادوات نظامی بروز شده روسیه،که این نمایش قدرت روسیه در سوریه را می رساند و تضعیف شورشیان تکفیری که بخش عظیمی از شورشیان،چچنی،قفقازی،آسیای میانه ای هستند واگر دولت سوریه راشکست دهند مقصد بعدی آنها روسیه خواهد بود.

 

حجت الاسلام پولادی با هشدار به برخی ازگروهها وجریانات سیاسی داخل گفت:برخی ازاوایل انقلاب تاکنون در نتیجه گیری از نتیجه انتخابات دچار خطای درون محاسباتی می شوند وفکر می کنند که مردم به آنها،فکرآنها و چیزی که می اندیشند رأی داده اند و نفهمیده اند که ملت نخست به نظام جمهوری اسلامی ایران نه یک کلمه بیشتر ونه یک کلمه کمتر رأی می دهند.

 

امام جمعه موقت پارسیان افزود:اینکه چندوقت اخیر عده ای قلیل بیان کرده اند که شعار مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند سندیت تاریخی ندارد،ظلمی بزرگ است وتوصیه می کنم کسانی که چنین می گویند به نهج البلاغه امام علی (ع) رجوع کنند که ایشان از دست مردم کوفه چه ناله هایی می کنند وهمچنین خطبه حضرت زینب (س) راببینند که که ایشان رو به مردم کوفه می فرمایند که شما مردم اهل خدعه،نیرنگ و بی وفا هستید.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff