شعار انقلاب حمایت از فلسطین و محو رژیم صهیونیستی/ روز قدس، روز اسلام است

صادقی گفت: حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مقابله با رژیم صهیونیستی و محو آن یکی از شعارهای انقلاب اسلامی است.

عبدالله صادقی  کارشناس مسائل سیاسی به مناسبت فرارسیدن روز قدس در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و تغییرگفتمان جمهوری اسلامی ایران نسبت به رژیم پهلوی و بر اساس آیه شریفه اشدا علی الکفار رحما بینهم، یکی از شعارهای انقلاب حمایت از مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف جنبش های آزادی بخش و محو رژیم جعلی صهیونیستی است.

وی، روز قدس را روزی سرنوشت ساز برای امت اسلامی دانست و افزود: هیچ روز دیگری مانند روز قدس نیست که همه مسلمانان یکپارچه انزجار خود را از رژیم صهیونیستی اعلام و آرمان بزرگ قدس شریف را مطرح کنند.

این کارشناس مسائل سیاسی هرمزگان ادامه داد: فلسطینی که خاکش به زور در زمانی که تحت قیمومیت انگلیس بود به یهودیان نقاط مختلف جهان واگذار شد و تشکیل دولت جعلی دادند وبه بهانه هلوکاست ویهودی سوزی در جنگ جهانی دوم،از کشورهای حاضر در جنگ غرامت گرفتند و خود را سرو سامان دادند و قدرت گرفتند.

صادقی عنوان کرد: در جنگ ۶ روزه توانستند ۶ کشور عربی را شکست دهند و بیشتر خاک فلسطین مسلط شدند ولی خودشان اذهان میکنند بعد از پیروزی انقلاب اسلامی،هر جا با مسلمانان جنگیدیم شکست خوردیم، مثل جنگ ۳۳روزه با حزب الله لبنان، جنگ های ۲۲روزه، و ۸روزه، و ۵۱ روزه بارزمندگان باریکه غزه درحال حاضر که مرتب از جوانان فلسطینی در سرزمین های اشغالی سیلی میخورند و به التماس افتاده اند و خودشان هم به نتیجه رسیده اند که ۲۵ سال آینده را نخواهند دید و شعار(از نیل تا فرات متعلق به یهود است)را باید فراموش کنند.

وی ابراز کرد: فعلا تنها راه چاره را عادی سازی روابط باچند کشور مفلوک عربی که خائن به آرمان فلسطین هستند دیده اند ولی انشاءالله راه به جایی نخواهند داشت.

کارشناس مسائل سیاسی هرمزگان خاطر نشان کرد: قدس سنگر اول جبهه اسلام در برابر استکبار است و آشوبگری هایی که استکبار جهانی و در راس همه آنها آمریکا و اسرائیل در منطقه به راه انداخته‌اند، حضور گسترده و دشمن شکن اقشار مختلف مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس لازم و ضروری است.

 

انتهای پیام/