شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس وظیفه هر انسان آزاده ای است
+ پ -
شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس وظیفه هر انسان آزاده ای است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت رودان:

شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس وظیفه هر انسان آزاده ای است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت رودان گفت: روز قدس روز اسلام است و زنده نگه داشتن این روز و شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، وظیفه هر انسان آزاده ای است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ حجت الاسلام عباس شمس مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت رودان در مصاحبه با خبرنگار رودان نیوز با اشاره به شرکت درراهپیمایی روز جهانی قدس، اظهار کرد: روز قدس روز اسلام است و زنده نگه داشتن این روز و شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، وظیفه هر انسان آزاده ای است.

 

وی افزود: روز قدس امسال باید نسبت به سالهای گذشته پرشورو با شکوه تربرگزار شود و مردم آزاده دنیا در این روز به یاری ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین بشتابند.

 

حجت الاسلام شمس با اشاره به همکاری کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی، ادامه داد: امسال خصوصاً با وقایع و اتفاقاتی که سردمداران رژیم غاصب صهیونیستی با همکاری دول مرتجع عربی در حال انجام آن هستند که با تعرض به نمازگزاران در مسجدالاقصی و شهید و زخمی نمودن آنها، گمان می کند که می تواند صدای مردم مظلوم فلسطین را خاموش کند، زهی خیال باطل است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت رودان اضافه کرد: دولتهای مرتجع عربی و غربی که روز به روز در حال گسترش روابط خود با این رژیم کودک کش هستند بدانند که آتش خشم الهی دامن آنها را خواهد گرفت و حکام مرتجع عربستان صعودی که خود را خادمین حرمین شرفین می دانند جزء خیانت به اسلام تا بحال چیز دیگری انجام نداده اند و اعلام می کنند که زمان عادی سازی روابط دول عربی با رژیم کودک کش اسرائیل فرا رسیده و ترکیه هم به تأسی از آنها اقدام به عادی سازی روابط با آنها نموده است.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیداوریم مردم در اقصی نقاط دنیا با مشت های گره کرده به دهان سازش کاران و ارباب کودک کش آنها بزنند و با حضور پرشور خودشان در راهپیمایی روز جهانی قدس و لبیک به فرمان امام راحل عظیم الشان، توطئه استکبار را خنثی کنند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff