شرکت در انتخابات خاری به چشم بدخواهان نظام و انقلاب است
+ پ -
شرکت در انتخابات خاری به چشم بدخواهان نظام و انقلاب است

امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان سیریک گفت: حضور در انتخابات یک وظیفه ملی و دینی است که همه آحاد مردم ساکن در ایران اعم از شیعه ، سنی و دیگر ادیان الهی باید نسبت به آینده خود و فرزندان خویش ارزش و احترام قائل باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،شیخ محمد اسماعیلی امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان سیریک در گفتگو اختصاصی با خبرنگار آذینی ،افزود: در این موقعیت حساس و پس ازموفقیت های چشمگیرکشورمان درعرصه های بین المللی بخصوص به ثمررسیدن تلاش های مجدانه تیم دیپلماسی ایران وبه دست آوردن پیروزی فرزندان ملت قهرمان ایران اسلامی در برجام که الحمدلله به فرجام خوبی رسیده است مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ضمن  بروز عیدی ملی برای میهن و خاری بر چشم بد خواهان نظام و اقتدار و صلابت نظام و انقلاب خواهد شد.

نماینده تشکل های امام جمعه های اهل سنت شهرستان های میناب و سیریک ،اذعان داشت: انتخابات مظهر دمکراسی در هر کشوری است اما دمکراسی و مردم سالاری واقعی و عینی در انتخابات ایران اسلامی متجلی می شود.

این مسئول بیان کرد: با در نطر گرفتن امنیت پایدار کشورمان در منطقه و دنیا از همه اقشار ملت، اقوام،مذاهب،جناح ها،فرهنگیان، بازاریان،علماوطلاب،دانشجویان،ورزشکاران و همه خواهران و برادران عزیز و گرامی خواستاریم که روز جمعه در آزمونی دیگر و سربلند در این شرایط حساس، با شرکت حداکثری افتخاری دیگر بر افتخارات کشور عزیزمان ایران اسلامی درعرصه  داخلی و بین المللی بیفزایند.

شیخ محمد اسماعیلی اظهار داشت: خداوند یار و یاور شما در تمام امور زندگی باشد و بعد از انتخابات با هر انتخاب، فکر و گرایشی درکنارهم باشیم چون که همه ما درساختن کشورمان مسئولیم و باید برای ساختن ایرانی سرافراز و آباد با لبیک به فرمایشات گهر بار رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای با حضور عمل کنیم.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff