شرکت در انتخابات برای هر ایرانی ضروری است
+ پ -
شرکت در انتخابات برای هر ایرانی ضروری است

بخشدار کیش با بیان اینکه شرکت در انتخابات برای هر ایرانی ضروری است ، گفت : هر یک از ما به عنوان یک ایرانی باید در تعیین سرنوشت کشور خود سهیم باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، روح الله شهداد نژاد در حاشیه برگزاری دوره آموزشی مجریان و عوامل انتخابات در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به عنوان یک ایرانی باید در تعیین سرنوشت خود سهیم باشیم شرکت در انتخابات ضروری است.

 

شهداد نژاد گفت: برگزاری دوره آموزشی برای عوامل اجرایی، بازرسان و نمایندگان فرماندار و تمامی دست اندرکاران بحث انتخابات فرآیندی است که از سوی وزارت کشور اعلام شده و طبق برنامه در جزیره کیش نیز به مرحله اجرا گذاشته شد.

 

وی با بیان اینکه در این دوره  ۱۸۰ نفر از عوامل انتخابات حضور دارند ، افزود: تمامی مراحل انتخابات و کلیه رخدادهای احتمالی در روز انتخابات در این دوره آموزشی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و دست اندرکاران انتخابات از اولین فرآیند تا آخرین مراحل اجرایی را در این دوره می آموزند.

 

بخشدار کیش، شعب بخش کیش را ۲۱ شعب اعلام کرد که ۱۸ شعبه ثابت و ۳ شعبه به صورت سیار خواهند بود و افزود: بخش کیش شامل؛ جزیره کیش، لاوان و هندورابی است که ۱۸ شعبه در کیش، دو شعبه در لاوان و یک شعبه در هندورابی کار اخذ آراء را انجام می دهند.

 

وی در ارتباط با مکان های حضور شعب اخذ رای ، اظهار کرد: شعب اخذ همانند سال های گذشته مستقر خواهند شد به جز شعبه تالار شهر که به مرکز تجاری منتقل شده و همچنین با توجه به گستردگی فضای شهر دو شعبه جدید نسبت به سال های گذشته در منطقه نوبنیاد و دامون ساحلی افزوده می شود.

 

شهداد نژاد با اشاره به اینکه عوامل درگیر در انتخابات از نیروی انتظامی، اصحاب رسانه، عوامل اجرایی و دیگر مجریان در حدود ۵۰۰ نفر می شوند ، بیان کرد: از تمامی ساکنان و گردشگران جزیره کیش درخواست می شود تا در اولین ساعت های شروع انتخابات با در دست داشتن اوراق شناسایی به مکان های شعب اخذ رای مراجعه کرده و کاندیداهای مورد نظر خود را انتخاب کنند و این امر را به آخرین ساعت رای گیری نگذارند زیرا با ازدحام جمعیت روبرو خواهند شد و مدت زمانی را باید در صف انتظار بگذرانند.

 

وی مدت زمان رای گیری را بر طبق قانون ۱۰ ساعت اعلام کرد و افزود: آنچه در قانون پیش بینی شده ۱۰ ساعت کاری (۸ صبح تا ۶ عصر) می باشد اما در صورت استقبال از سوی مردم وزارت کشور این مدت زمان را افزایش خواهد داد.

 

بخشدار کیش واجدین شرایط شرکت در انتخابات را از ۷ اسفند ۱۳۷۶ و قبل از آن خواند و افزود: جزیره کیش دارای جمعیت شناور و شهری توریستی  است به همین دلیل  نمی توان به طور دقیق میزان حاضران در انتخابات را برآورد کرد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff