شرکت بیش از ۳هزارخانواده لنگه ای در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن ۹۵
+ پ -
شرکت بیش از ۳هزارخانواده لنگه ای در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن ۹۵

فرماندار بندرلنگه با اشاره به سرشماری نفوس و مسکن ۹۵ افزود: تا به امروز ۳۷۹ خانوار از شهرستان بندرلنگه در ثبت نام اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۹۵ شرکت کرده اند. که ۸ درصد از استان را در برگرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروارید نیوز؛ اسماعیل پاسلار فرماندار بندرلنگه پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بندرلنگه ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع) گفت: امروز جناب آقای مراد زرهی به عنوان معاون امور برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری معرفی شدند که در این انتصابات جدا از  تعصب های قومی و قبیله ای شایستگی افراد در نظر گرفته شده است.

 

وی با اشاره به سرشماری نفوس و مسکن ۹۵ افزود: تا به امروز ۳۷۹ خانوار از شهرستان بندرلنگه در ثبت نام اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۹۵ شرکت کرده اند. که ۸ درصد از استان را در برگرفته است.

 

پاسلار در ادامه اقتصاد مقاومتی را محور اصلی دولت دانست وگفت: تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و رونق اقتصادی محور اصلی فعالیت دولت است. که وظیفه داریم در این راستا نتایج مثبتی را داشته باشیم.

 

وی در پایان با توجه به نقطه استراتژیکی جزیره لاوان خاطر نشان کرد: لذا از سرپرست دفتر سیاسی و انتخابات استانداری هرمزگان درخواست ارتقا لاوان را به بخش داریم چراکه  سکوهای نفتی که در این جزیره وجود دارد نفت ۲ روز کشور را تامین می کند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff