شرکت بیش از یک هزارو 300 نفر در طرح اوقات فراغت سپاه ناحیه میناب
+ پ -
شرکت بیش از یک هزارو ۳۰۰ نفر در طرح اوقات فراغت سپاه ناحیه میناب

فرمانده سپاه ناحیه میناب از شرکت بیش از یک هزارو ۳۰۰ نفر در طرح اوقات فراغت تابستانی در حوزه ها و پایگاه ها و کانون سپاه ناحیه میناب خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب،  سرهنگ حبیب الله سهرابی فرمانده سپاه ناحیه میناب در این باره گفت: هدف از برگزاری این برنامه ها پرکردن اوقات فراغت و استعداد یابی و معرفی استعداد های مختلف ورزشی می باشد.
وی بیان داشت: بسترهای آموزشی ورزشی بسیج مکانی مناسب و امن برای گذراندن اوقات فراغت نونهالان، نوجوانان، جوانان و قشرهای مختلف در هر سن و سالی است که سپاه ناحیه میناب امسال با تلاش بیشتر از سال های قبل موقعیت مناسبی را برای خانواده ها جهت گذراندن سالم اوقات فراغت فرزندانشان در محیطی مناسب بوجود آورده است.
وی با بیان اینکه امسال استقبال خانواده ها از کلاس های اوقات فراغت نسبت به سال قبل پیشرفتی صدرصدی را داشته اظهار داشت: در کلاس های اوقات فراغت امسال بیش از ۱هزارو ۳۰۰ نفر در سطح حوزه ها و پایگاه های بسیج شهرستان میناب شرکت دارند که نسبت به سال قبل افزایش چشمگیری را داشته است.
سرهنگ سهرابی خاطر نشان کرد: کلاس های ووشو، تکواندو، دفاع شخصی، جودو، کاراته، آمادگی جسمانی، ژیمناستیک و فوتسال از جمله برنامه های اوقات فراغت ورزشی سپاه ناحیه میناب برای خانواده ها می باشد.
انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff