شرکت بیش از یکصد نفر از کیشوندان در همایش ماهیگیری + تصاویر
+ پ -
شرکت بیش از یکصد نفر از کیشوندان در همایش ماهیگیری + تصاویر

همایش ماهیگیری به مناسبت هفته ناجا در اسکله صیادی کیش با شرکت بیش از یکصد نفر از کیشوندان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، فریبا قلمی رئیس هیئت ورزش های همگانی معاونت ورزش و تفریحات سالم کیش در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار ما از استقبال بالای کیشوندان از این همایش خبرداد و اظهار کرد: بیش از یکصد نفر از کیشوندان در این برنامه شرکت کرده اند.

وی افزود: این همایش در راستای افزایش ورزش های همگانی و به مناسبت هفته ناجا با همکاری معاونت اجتماعی نیروی انتظامی ویژه کیش و به همت هیئت ورزش های همگانی معاونت ورزش و تفریحات سالم جزیره کیش برگزار شده است.

قلمی با تاکید بر اینکه این همایش با حضور کیشوندان به صورت خانوادگی و با استقاده از ساده ترین وسایل ماهیگیری در راستای ایجاد لحظات شاد و پرشور برای جمع خانوادگی برگزار شده است افزود: در پایان این مراسم به کسانی که  اولین، بزرگترین، سنگین ترین و بیشترین ماهی را صید کرده باشد جوایزی اهدا می شود.

۱۴ تا ۲۰ مهرماه در تقویم جمهوری اسلامی ایران هفته نیروی انتظامی نامیده شده است؛ در این هفته نیروی انتظامی ویژه کیش با اجرای برنامه های فرهنگی، هنری و ورزشی تلاش کرد تا با همگرایی و هم افزایی با نهادها و گروه های مردمی این حقیقت را که نیروی انتظامی از مردم و برای مردم است به اثبات برساند.

جزیره کیش در میان آب های نیلگون خلیج فارس به همت دلیرمردان عرصه های نظم و امنیت از امن ترین و زیباترین شهرهای ایران اسلامی است.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff