شروع به کار جایگاه سوخت روستای بلبلی بعد از 5 ماه تعطیلی
+ پ -
شروع به کار جایگاه سوخت روستای بلبلی بعد از ۵ ماه تعطیلی

در پی عدم مدیریت تامین بنزین جایگاه های سوخت در شهرستان میناب منجر به تعطیلی و سازش چند کارگر در پی اخراج از کار در جایگاه سوخت روستای بلبلی به همراه داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از  میناب جنوب، با توجه به اینکه اقتصاد‌‌‌‌‌‌‌ وسیله و ابزاری برای رشد‌‌‌‌‌‌‌ و تکامل معنوی و اجتماعی انسان است، این روزها بوی خوش کباب های تبلیغاتی در جای جای شهرستان میناب مسئولان را  در  سایه عدم غفلت از حواشی و مشکلاتی که مردم  روستا و شهر با آن دست و پنجه نرم می کنند مواجه ساخته است.

 

 

بعد از چند سال چشم انتظاری مردم روستاهای غرب شهرستان میناب برای افتتاح جایگاه سوخت و دسترسی آسان برای تامین سوخت مورد نیاز وسایل نقلیه و قایق های موتوری این بار در نتیجه عدم مدیریت در سایه از ابهام  جایگاه سوخت روستای بلبلی منجر به تعطیلی ۵ ماهه و سازش چند کارگر بعد از  اخراج  از کار این جایگاه سوخت در پی اجاره دادن به فرد دیگیر شروع به کار کرده است.

 

 

یک نیاز پیش پا افتاده ای که نبود مدیریت و عدم برنامه ریزی صحیح مردم روستاهای این شهرستان را با تعطیلی های مکرر و زمانبر با  مشکل و بحران جدی مواجه ساخته است.

 

 

در پی تعطیلی ۵ ماهه ی جایگاه سوخت در این روستا ، فروش بنزین با لیتری ۲۰۰۰ تومان در بازار سیاه  باعث رونق کسب و کار خرده فروشان و به نوعی یک اشتغال زایی در حاشیه خیابانها تبدیل شده است.

 

 

306903_543

 

 

مسئولان شهرستان تامین بنزین این جایگاه‌ را با اقدامی کارشناسی شده مدیریت کنند تا مردم میناب بیش از این برای تامین بنزین مورد نیاز خود  با بحران بیشتری مواجه نشوند.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff