شرم ساری جامعه بشریت از اینکه ظالمان و متجاوزان ثروتمند امروز مدعیان حقوق بشراند
+ پ -
شرم ساری جامعه بشریت از اینکه ظالمان و متجاوزان ثروتمند امروز مدعیان حقوق بشراند

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: نظم و تقوا در هر جامعه اسلامی شیرازه و شالوده و زیر بنای اصلی همه امور و کارهاست و خداوند بر رعایت آنها برای همه انسان ها تأکید و سفارش‌های زیادی داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری در خطبه های نماز جمعه شهرستان سیریک افزود: امروز متأسفانه خیلی از کشورهای ظالم و ستمگر به رهبری امریکا جنایتکار و رژیم صهیونیستی و غاصب و همراهی برخی کشورهای منطقه به‌ویژه رژیم منحوس آل سعود به علت ثروت توانسته ظلم و ناحقی های فراوانی را بر مردم مظلوم و ستمدیده سوریه و یمن روا داشته است.
امام جمعه شهرستان سیریک گفت: امروز رژیم منحوس و آدم کش آل سعود در صحنه های بین‌المللی و سازمان ملل به طبع ثروت و لابی‌گری مدعی حقوق بشر و خواستار قطعنامه ضد ایرانی است که جای بسی شرمساری و ننگ برای جامعه بشریت است که کسانی که خودشان صراحتاً نقض همه قوانین حقوق بشر را زیر پا می گذارند جزء مدعیان باشند و این‌ها همه برای فریب افکار عمومی و کمرنگ کردن جنایاتشان است.
حجت الاسلام و المسلمین صفایی حائری با اشاره به روز حمایت از بیماران کلیوی و دیابت افزود: باید به همه دست اندارکاران و نیروهای بهداشت و درمان خسته نباشید و خدا قوت گفت و جا دارد خیرین بزرگوار و نیک اندیش که با اهدای اموال و ثروتشان زخم های اجتماع را مرهم می سازند با توجه به هزینه های بالای درمان این بیماری و کسانی که به‌نوعی آخر خط هستند برای کمک به دولت و بیماران به مدد آنها بشتابند که همه اجر و ثواب دنیوی و اخروی نصیبشان گردد.
امام جمعه شهرستان سیریک ابراز داشت: متأسفانه در جامعه ما مطالعه بسیار پائین است و این یک علامت سؤالی است که جامعه ایی که پیرو مکتب اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و اسلامی است و همه آئین و سنت های زندگی و جامعه اش بر خواسته از دین می باشد این همه سطح مطالعه برای افزایش علم و سطح آگاهی آن پائین باشد.
صفایی حائری تصریح نمود: همه ما می توانیم با عضویت در کتابخانه های عمومی به ارتقای سطح علمی و فرهنگی خود کمک کنیم و آنچه که باعث پیشرفت همه ما انسان ها می شود بدون شک علم است برای اینکه عبادت و خدمت عالم با عبادت و خدمت جاهل خیلی تفاوت وجود دارد.
امام جمعه شهرستان سیریک اضافه کرد: امیدواریم با رفع تحریم های ظالمانه دشمنان نظام و انقلاب وضعیت خدمات‌رسانی و بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم که جزء با بهره‌مندی و اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای ( مدظله‌العالی ) و اجرای روش های درست و جامع اقتصاد مقاومتی محقق نمی شود شاهد شکوفایی و رشد بیشتر جامعه باشیم.
حجت الاسلام و المسلمین صفایی حائری در ادامه به جنگ صفین که بین حضرت امیر المومنین علی (ع) و معاویه که ۹ ماه به طول کشید و یکی از مشکلات جنگ صفین که امام با آن درگیر بود را جنگ با مسلمین و هم‌طراز دینی که یکی از سخت ترین جنگ ها لقب گرفت اشاره کرد .
وی همچنین به میلاد باسعادت حضرت امام محمد باقر (ع) ، میلاد باسعادت حضرت امام موسی کاظم و شهادت حضرت رقیه (س) و ورود اهل بیت امام حسین (ع) به شام و کوفه ، شکل گیری خوارج و جنایات گروه‌های آدم کش داعش و گروه‌های تروریستی القاعده اشاره کرد.
انتهای پیام/ق

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff