شرایط مطلوب میزبانی بندرلنگه از ورزش‌های دریایی در زمستان/ بندر لنگه فضای مناسبی برای تمرین تیم قایقرانی کشور دارد
+ پ -
شرایط مطلوب میزبانی بندرلنگه از ورزش‌های دریایی در زمستان/ بندر لنگه فضای مناسبی برای تمرین تیم قایقرانی کشور دارد

رئیس هیئت قایقرانی بندرلنگه از مطلوب بودن شرایط ورزش‌های آبی در فصل زمستان بندرلنگه خبر داد و گفت: در حال حاضر تیم ملی روئینگ آقایان کشور در بندرلنگه تمرین می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  مروارید نیوز، اردوی تیم ملی روئینگ آقایان با هدف حضور موفق در مسابقات انتخابی المپیک از ۲۸ دی ماه به بندرلنگه منتقل شده است و این مرحله از اردو با سرپرستی سید محمود بحرینی رئیس هیات قایقرانی بندرلنگه انجام می‌شود.

سرپرست اردوی تیم ملی روئینگ آقایان در بندرلنگه با اعلام آمادگی میزبانی تیم‌های ملی قایقرانی در این شهرستان بیان کرد: کانالی که امکان تمرین قایقرانی در بندرلنگه در آن وجود دارد به طول ۱۱ کیلومتر در فضایی بسیار مناسب قرار دارد و امکان انجام کامل تمرینات در فصول سرد سال را فراهم می‌کند.

سیدمحمود بحرینی در خصوص همکاری نهادهای مربوط به استفاده از کانال اظهار داشت: خوشبختانه اداره شیلات همکاری خوبی با ما دارد و بدون هیچ مانعی این محل را در اختیار قایقرانی قرار داده است. تمرین قایقرانی نیز مزاحمتی برای آنها نداشته و به راحتی می‌توانیم در کانال فعالیت کنیم.

وی در خصوص برگزاری اردوها در کانال بندرلنگه تصریح کرد: پبش از این نیز میزبان تیم ملی در این محل بودیم و به اذعان بچه‌هایی که اردوهای برون مرزی زیادی داشتند، لنگه شرایط بسیار مناسبی از نظر آب و هوا و باد برای تمرین در آب آرام دارد، ضمن اینکه ما از آبان ماه تا اردیبهشت ماه می‌توانیم میزبان اردوهای ملی در بهترین وضعیت آب و هوایی باشیم.

رئیس هیات قایقرانی شهرستان بندرلنگه شرایط اردوی تیم ملی روئینگ آقایان را در این شهر بسیار خوب توصیف کرد و گفت: تلاش کردیم تا همه شرایط به نحو ایده آل فراهم شود و خوشبختانه مربی و ورزشکاران نیز اظهار رضایت دارند و در دو نوبت تمرینات را انجام می‌دهند.

بحرینی در پایان تصریح کرد: خوشحال هستم که از این ظرفیت در شهرستان بندرلنگه به نفع قایقرانی در کشور استفاده می‌شود و امیدواریم با توسعه زیرساخت‌ها امکان خدمت بیشتر به پیشرفت قایقرانی را داشته باشیم.

انتهای پیام /ژ

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff