شب نشینی اصلاحات با چاشنی تخریب/ وقتی چفیه به دوشان محکوم می شوند/ اظهارات عجیب طلایه دار فرهنگ در جنوب کشور
+ پ -
شب نشینی اصلاحات با چاشنی تخریب/ وقتی چفیه به دوشان محکوم می شوند/ اظهارات عجیب طلایه دار فرهنگ در جنوب کشور

پاسخگو نبودن مطالبات سیاسی اصلاح طلبان توسط ریاست جمهوری بعد از به وجود آورن توقعات اضافی مبلغان دولت یازدهم امواج توهین به جناح های رقیب را به مسئولین هرمزگانی رساند و ادبیات سردمداران تدبیر و امید را در این نقطه از جنوب کشور به سمت توهین کشاند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، هنوز مدت زیادی از توهین رییس کمیته انتخابات اصلاح طلبان به ریاست جمهوری نمی گذرد که این ادبیات غیر متعارف به سایر مسئولین اصلاح طلب در کشور انتقال یافته است و مسئولین بنفش پوش هرمزگانی نیز با الگو گیری از انها بیانات خود را از سمت حمایت و الگو گیری جهادی به سمت تخریب تبدیل کرد.

 

 

استارت بی احترامی به منتقدان در جنوب کشور از آنجایی شروع شد ، که دکتر جادری نماینده عالی دولت و استاندار هرمزگان در نشست خبری هفته دولت به جای پرداختن به مسائل و مشکلات فعلی این منطقه درد   و دلهای سیاسی خود را با خبرنگاران مطرح کرد و با استفاده از عبارات عربی که معنای آن ” جواب انسان جاهل را نباید داد ” پاسخ نطق های یکی از نمایندگان مجلس در واکنش به نقدهای مدیران ارشد استانی را داد.

 

 

پاسخ های چون نمایندگان عددی نیستند ، و شعرهای منظور دار مشاوری که در نطق های نماینده مردم در مجلس را به عو عو سگان تشبیه کرده است  ، همگی سبب روحیه و گسترش ادبیات غیر معقول نمایندگان دولت در استان هرمزگان شد.

 

 

جناح بازی ها ی سیاسی که می توانست در سکوت و با عذر خواهی مسئولین از یک دیگر در فضای غیر تبلیغاتی به یک امر به معروف تبدیل شود ، حال نقل محافل شب نشینی اصلاح طلبان ، چپ گرایان و راست گرایان تند رو شده است که توهین و تخریب به رقبای انتخاباتی خود را یک برد اجتماعی قلمداد می کنند.

 

 

پس از حواشی و نشر توهین های دو مقام قابل احترام دولتی و مردمی به یکدیگر اینبار نوبت به طلایه دار فرهنگ در جنوب کشور رسید ، صحبت هایی که بیشتر شبیه به خمپاره های تخریب چی دولت قبل بود.

 

 

شب گذشته   جشنی در شهرستان بستک با موضوعیت “جشن توافق هسته ای ” برگزار شد ، جشنی که در ساعات اولیه و اخریه ان جز اصلاح طلبان کسی حضور نداشت و مردم با بصیرت علارغم دهل و تمبک راه انداخته شده مسئولین حضور نیافتند.

 

 

پس از بریز و بپاش های چند مدیر کل و تلاش آنها   برای حضور مردمی و تغییر افکار عمومی هر یک به نوبت به سخنرانی و تعریف و تمجید از دولت پرداختند تا نوبت به مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان هرمزگان رسید.

 

 

دکتر درویش نژاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان هرمزگان در حاشیه های سخنرانی خود در شب نشینی اصلاح طلبان گفت : ارزش در کسانی که چفیه به دوش می اندازند و شعار می دهند معنی ندارد و این افراد به اسم دین سردین را   می برند و به جای خرافه افکنی در جامعه باید تلاش ها ی دولت تدبیر و امید را انتقال دهند.

 

 

وی همچنین می گوید: در ۸ سال گذشته چیزی جز اختلاس و دروغ نداشتیم و مملکت در حال سقوط بود که تدبیر و امید نشاط و امید را دوباره ایجاد کرد و باعث پیروزی شد.

 

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد هرمزگان در قسمتی دیگر از سخنان خود به جای پرداختن به مشکلات فرهنگی   قشر هنرمند در مقایسه ای عجیب فعالیت های سردار سلیمانی در مقابل تروریست ها را با کارهای دکتر ظریف یکسان اعلام کرد و افزود : نقدهای دلواپسان سیاسی تنها از روی حسادت است و اینها تحمل دیدن پیروزی را ندارند.

 

 

جشن توافق هسته ای در بستک که با هدف تخریب گروهای سیاسی   و بدون حضور مردم در حال انجام بود با سخنان عجیب این مقام دولتی به پایان رسید.

 

 

اظهارات   مسئولان تدبیر و امید استان هرمزگان در هفته های گذشته رنگ و بوی   چندان خوبی نداشته و  براستی انگار فراموش کرده اند که نشاط و شادابی زمانی به خانه های مردم می اید که رهبر معظم انقلاب از ان به این عنوان یاد کرد ” زمانی فعالیت شما مورد تایید خواهد بود که مردم آثار ان را در زندگی خود مشاهده کنند..

 

 

تلاش گر و ه های سیاسی   برای بد نام کردن دولت قبل و یا هرگونه فعالیت نقد آمیزی که موجب ایجاد دو دستگی در کشور را داشته باشد دور از عقلانیت بوده و خلاف خواسته های رهبری است ، دستگاه های نظارتی باید هر چه زودتر از اینگونه اقدام ها و تو هین های بی حد و مرز جلوگیری کرده و مسئولین باید بدانند که مردم در هر حالی نظاره گر اظهار نظرهای عجیب و غیر منطقی خواهند بود.

 

 

به  راستی  چرا  باید  ، مراسم  هایی به  نام  جشن  توافقات  هسته ای  در  شهرستانهای  حساس  جنوب  کشور  برگزار  شود  و با  پولهای  بیت  المال که باید  صرف  ابادانی  و فرهنگ  سازی  در  مناطق  مختلف  هرمزگان  شود  به  عنوان  تریبون  تخریب یکدیگر  استفاده  کرد .

 

استان هرمزگان علاوه  بر  دریافت  رتبه  نخست در  میزان  درامدهای  اقتصادی  برای  کشور  با  مشکلاتی چون  بیکاری  جوانان ، نبود  منابع  آبی و بسیاری  از  معضلات شهری  و ساختاری  روبه رو  است ، که  این مسائل در  بین واکاری و تقدیر  مسئولین  از  همسرانشان  گم  شده  است.

 

 

چفیه پوشان و بنفش پوشان ، همه و همه خدمتگذاران ملت جمهوری اسلامی ایران بوده و ایجاد اختلاف   میان هر نوع دسته و تفکر خاص در جنوب کشور که جز مناطق حساس ایران است و وحدت در ان زبان زد جهانی دارد کاری بس اشتباه بوده و مسئولین باید به اظهار نظرهای توهین امیز خود خاتمه داده و به جای جناح باز ی به رفع مشکلات منطقه خود و مردم بپردازند.

 

 

امیدواریم پس از این شاهد پویا شدن و احترام مسئولین به یکدیگر و به شعور مردم باشیم که همین گفته نیز جزیی از خواسته های ریاست محترم جمهوری بوده و افرادی که از قوانین تابعیت نمی کنند و گاهی دچار انحرافات موضعی می شوند جایگاهی در چپ و راست بودن نداشته و   اهداف دیگری را دنبال می کنند.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff