آمار بیکاری ۵۰ درصدی در بشاگرد یک فاجعه بزرگ است

+ پ -
آمار بیکاری ۵۰ درصدی در بشاگرد یک فاجعه بزرگ است
معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان :

آمار بیکاری ۵۰ درصدی در بشاگرد یک فاجعه بزرگ است

معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان با بیان اینکه شب قدر ما ایجاد اشتغال برای جوانان بشاگرد است افزود: آمار بیکاری ۵۰ درصدی در بشاگرد یک فاجعه بزرگ است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، بهروز اکرمی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان بشاگرد ابتدا در مورد شب های قدر و ویژگی های امام علی (ع) مطالبی را بیان کردند و گفت: امام علی (ع) هیچگاه خودش را از مردم جدا نکرد و همیشه با رفتار شایسته و با رویی گشاده با مردم برخورد کرد و این رفتارها برای ما یک درس بزرگ است.

 

اکرمی اظهار داشت: یک مدیر اجرایی در هر پست یا سمتی باید افتخارش این باشد که با روی گشاده با مردم رفتار کند و ما باید در عمل پیرو امام علی (ع) باشیم.

 

وی ضمن اینکه امام علی (ع) در بحث بیت المال خیلی حساس بودند افزود: ما مسئولین نیز باید در بحث بیت المال خیلی با دقت رفتار کنیم چراکه حتی وقت ما متعلق به بیت المال است.

 

معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در حال حاضر سرداران دیپلماسی کشورمان مذاکرات بسیار سختی را دارند انجام میدن و با قدرت های بزرگ دنیا در حال نبرد هستند.

 

بهروز اکرمی بیان داشت: جا دارد خداقوت و خسته نباشید به تیم مذاکره کننده بگوییم و در این شب های عزیز برای مذاکره کنندگان کشورمان دعا کنیم.

 

اکرمی ضمن بیان نرخ بالای بیکاری در شهرستان بشاگرد گفت: آمار بیکاری ۵۰ درصدی در بشاگرد یک فاجعه بزرگ است.

 

وی افزود: رشد اقتصادی کشور باید بالای ۱۰ درصد باشد و برای رشد اقتصادی باید سرمایه گذاری کلان شود و دولت تدبیر و امید تمام توانش را برای رشد اقتصادی به کار گرفته است.

 

معاون استانداری هرمزگان در خطاب به مسئولین بشاگرد گفت: مردم از من و شما کارنامه اجرایی و عملیاتی می خواهند نه سخنرانی و گفتگو، مردم راجب ما مسئولین قضاوت خواهند کرد و عملکرد من و شما را می خواهند.

 

اکرمی تاکید کرد: مسئولیت شما مدیران و مسئولان در شهرستان بشاگرد از مسئولیت مدیران در شهرستان بندرعباس بالاتر است.

 

بهروز اکرمی گفت: برای پیشرفت باید اولویت بندی داشته باشیم و در بحث اول باید مشکل اشتغال در شهرستان بشاگرد حل شود و اولویت های شهرستان را فراموش نکنیم، چرا که شب قدر من و شما ایجاد اشتغال برای مردم بشاگرد است.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff