شب شعر و خاطره دفاع مقدس در بندرعباس برگزار شد
+ پ -
شب شعر و خاطره دفاع مقدس در بندرعباس برگزار شد

شب شعرو خاطر به مناسب هفته دفاع مقدس به همت سازمان بسیج هنرمندان استان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از فرهنگ کده ؛ شب شعر و خاطر به مناسب هفته دفاع مقدس به همت سازمان بسیج هنرمندان استان هرمزگان با حضور مسئول سازمان بسیج هنرمندان هرمزگان جمعی از شاعران این استان در فرهنگسرای طوبی برگزار شد.

زامیران مسئول سازمان بسیج هنرمندان هرمزگان  مراسم شب شعر در جمع شاعران افزود: هنرمندان با قلم خود یاد شهدا را زنده نگه داشتند و با همین قلم دوباره دفاع دیگری آغاز کرده اند تا ادامه دهنده راه آن بزرگ مردان و شیرزنانی باشند که اجازه دست درازی هیچ بیگانه ای را ندادند.

وی بیان کرد: هنرمندان باید هشیارو بیدار تر از همیشه باشند مخصوصا در فضای مجازی که خیلی از مطالب به ظاهر روشنفکرانه اما علیه ما منتشر می شود .

زامیران خطاب به شاعران گفت: بنابراین حالا که خداوند این ذوق، ذائقه و هنر را به شما شاعران عزیز ارزانی داشته، شایسته است که در بیان رشادت‌ها و ایثارگری‌ های رزمندگان قدم برداشته و از این طریق ذکات هنر خویش را پرداخت نمائید.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان هرمزگان ادامه داد: دفاع مقدس گنجینه ماندگار در تمام زمینه‌ها بوده و برگزاری همایش‌های مرتبط با این دوران یک نوع قدردانی از شهدا، جانبازان و رزمندگان است.

وی افزود: در دفاع مقدس ارزش‌های دینی و ملی مهمی به نمایش گذاشته شد که برگزاری برنامه‌ها و همایش‌هایی با محوریت دفاع مقدس می‌تواند زمینه آشنایی هرچه بیشتر نسل نوجوان و جوان با این ارزش‌ها را فراهم کند.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان هرمزگان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره رشادت‌ها و فداکاری‌ها و دلاورمردی‌های رزمندگان مراسم شب شعر و خاطره‌گویی ویژه این هفته در استان برگزارشد.

زامیران در صحبت های پایانی خود از جمع آوری آثار شعر هنرمندان خبر داد و افزود: با جمع آوری آثار نسبت به چاپ کتاب اقدام می کنیم.

در ادامه این مراسم تعدادی از شاعران حاضر در جلسه اقدام به خواندن اشعار خویش با موضوع دفاع مقدس برای حاضرین نمودند که مورد استقبال حاضرین در جلسه قرار گرفت.
انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff