شب شعر مقاومت و پیروزی به مناسبت سالروز فتح خرمشهر در بندرلنگه برگزار می شود
+ پ -
شب شعر مقاومت و پیروزی به مناسبت سالروز فتح خرمشهر در بندرلنگه برگزار می شود

شب و شعرمقاومت وپیروزی به همت بسیج هنرمندان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه در این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،مسئول بسیج هنرمندان شهرستان بندرلنگه  در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده با بیان اینکه که شب شعر مقاومت و پیروزی که با حضور جمعی از شاعران دفاع مقدس در محل سالن گوهر برگزار میشودامسال با توجه به محورمقاومت درسوریه ،لبنان ، یمن متفاوت تر وبا شکوه ترازسالهای گذشته برگزار می شود.
وی گفت: گرامیداشت و زنده نگه داشتن روزهای بزرگ تاریخ انقلاب اسلامی ایران به ویژه دوران دفاع مقدس از وظایف ذاتی ماست که باید بیش از پیش به آن توجه شود.
میرکمانداری افزود: فعالان حوزه های فرهنگ و هنر، سازمان های آموزشی، محیط های دانشگاهی باید روزهای تاریخی مهم انقلاب اسلامی به ویژه سوم خرداد، سالروز آزادی خرمشهر را گرامی داشته و به آن توجه ویژه داشته باشند.
وی افزود: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از قیام ائمه معصومین (ع) بوده که به همان میزان که دشمنان در مسیر ائمه (ع) سنگ اندازی کردند به همان اندازه انقلاب اسلامی ایران نیز مورد توطئه ها و تحریم های گوناگون قرار گرفت.

 

 

وی گفت: فتح خرمشهر جلوه ای عظیم از بصیرت و آگاهی ملت ایران بود که مانند برگ زرینی در تاریخ افتخارات ملت ایران می درخشد. شایان ذکر است در این مراسم تعدادی از شاعران برجسته شهرستان بندرلنگه واستان به شعرخوانی می پردازندو در پایان از خانواده معظم شهداء وایثارگران تجلیل به عمل می آید.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff