شب شعر خرمشهر مقاو در گلزار شهدای روتان سیریک برگزار شد
+ پ -
شب شعر خرمشهر مقاو در گلزار شهدای روتان سیریک برگزار شد

شب شعر “خرمشهر مقاوم” با شرکت شاعران شهرستان های رودان و سیریک به مناسبت آزادسازی خرمشهر در بخش بمانی شهرستان سیریک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، علی ماهی گیر مسئول انجمن شعر و ادب شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده اظهار داشت:شب شعر در بخش بمانی و روستای روتان با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد، ناحیه مقاومت بسیج، بسیج هنرمندان شهرستان سیریک و کانون فرهنگی هنری موعود و شورای اسلامی روتان برگزار شد .
وی هدف از برگزاری این مراسم را در فضای جبهه و دفاع مقدس وجود مزار شهدای بزرگوار دفاع مقدس ،که از فضای معنوی خاصی برخوردار است هنچنین در نظر داشتن اشاعه و ترویج شعر و هنر متعهد را در سراسر شهرستان از اهداف این شب شعر عنوان کرد.
مسئول انجمن شعر شهرستان سیریک اظهار کرد: حضور شاعران رودانی در این شب شعر جای تقدیر و تشکر خاص دارد و همچنین از فرماندهی مقاومت بسیج و شورای اسلامی و مردم خونگرم روتان به سبب میزبانی این مراسم تشکر و قدر دانی کرد.
در این آیین ادبی که حضور اقشار مختلف مردم روتان بویژه روحانیت معزز شهرستان برگزار شد، شاعران شهرستان های رودان و سیریک سروده های خویش را به زبان فارسی و گویش محلی قرائت نمودند که مورد تشویق حاضرین واقع شد.
در پایان مراسم از شاعران حاضر با اهدای لوح و هدیه ویژه تقدیر شد.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff