شبکه گازرسانی نیاز امروز شهرستان بندرلنگه است
+ پ -
شبکه گازرسانی نیاز امروز شهرستان بندرلنگه است

امام جمعه بندرلنگه با اشاره به تاکید ریاست محترم جمهور مبنی به گازرسانی به تمام نقاط کشور تا پایان سال، گفت: پس این گازرسانی کی شامل حال بندرلنگه می‌شود ضمن اینکه تاکنون هیچ اقدامی برای گازرسانی به این شهرستان صورت نگرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروراید نیوز آیت‌الله سید محمدجوادرکنی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: دشمنان در فضای مجازی برای اشکال وارد کردن و شبهات به مکتب اهل بیت(ع) ورود پیدا کرده‌اند و ما نیز باید علیه آن‌ها هجمه داشته باشیم و با علم پاسخگوی آنها در این فضا باشیم.

 

وی با اشاره و تبریک به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) و میلاد امام جعفرصادق(ع) و هفته وحدت، اضافه کرد: خداوند متعال به مسلمانان دستور داده که از پیامبر گرامی اسلام تبعیت کنند و وحدت داشته باشند و همچنین رهبر انقلاب در خصوص وحدت فرمودند، اهانت به شیعه و سنی به یکدیگر حرام شرعی و عبور از خط قرمزهای نظام است.

 

امام جمعه بندرلنگه با اشاره به اینکه برخی در جامعه مطرح می‌کنند تا کی این دشمنی ادامه دارد و تا کی بگوییم مرگ بر آمریکا، اضافه کرد: تا مادامی که دشمنی آمریکا و جنایات آنها علیه مسلمانان وجود دارد و همانطور که در مسأله برجام تخلفات از سوی آمریکا دیده شد و همه مسؤولان بر این امر که نقص برجام صورت گرفته متفق‌القول بودند.

 

آیت‌الله رکنی با اشاره به دیدار رهبر انقلاب با دانش‌آموزان در جشن تکلیف، تصریح کرد: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این دیدار با تأکید بر اهمیت علم‌اندوزی و خودسازی به‌عنوان شرط دستیابی به فردایی بهتر، افزودند، عزیزان من، فردای این کشور متعلق به شماست و شما اداره‌کنندگان این کشور و تاریخ آن خواهید بود، بنابراین با استفاده از فرصتها، خود را برای آن روز آماده کنید.

 

وی با تبریک به مناسبت آزادی حلب و مقاومت شجاعانه مردم سوریه و مقاومت در حلب، خاطرنشان کرد: این پیروزی در حلب درس دیگری است که با مقاومت می‌شود به پیروزی رسید با سازش و دل بستن و مذاکره نمی‌توان به تنهایی به پیروزی رسید همه قدرت‌ها آمده بودند که در حلب به پیروزی برسند و حتی با مذاکره هم کاری از پیش نبردند و شکست خوردند و ایران نشان داد که قدرت در مذاکره است.

 

امام جمعه بندرلنگه با اشاره به تاکید دکتر روحانی ریاست محترم جمهور مبنی برگازرسانی به تمام نقاط کشور تا پایان سال، گفت: پس این گازرسانی کی شامل حال بندرلنگه می‌شود و تاکنون هیچ اقداماتی برای گازرسانی به این شهرستان صورت نگرفته است از مسؤولین خواستاریم این موضوع را هر چه سریعتر پیگیری کنند.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff