شبکه تعاون روستایی نقش مهمی در بهره وری منابع دارد/ حمایت از تعاونی روستایی حمایت از کشاورزاست
+ پ -
شبکه تعاون روستایی نقش مهمی در بهره وری منابع دارد/ حمایت از تعاونی روستایی حمایت از کشاورزاست

مدیر تعاونی روستایی هرمزگان افزود: تعاونی‌ها جایگاه مناسبی برای توسعه اقتصادی و اجتماعی تلقی می‌شوند و شبکه تعاون روستایی می تواند در بالا بردن بهره وری و کارایی منابع نقش مهمی ایفا نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، سیروس اسدپور،مدیر تعاونی روستایی هرمزگان با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری با بیان اینکه شبکه تعاون روستایی تنها شبکه در کشور است که این میزان سرمایه دارد؛ گفت:وجود شبکه تعاون روستایی در ساماندهی و بهینه نمودن منابع سرمایه ای در روستاها درقالب اقتصاد مقاومتی بسیار حائز اهمیت است.
وی افزود: تعاونی‌ها جزو تشکل‌هایی هستند که از نهاد مردم شکل گرفته و دارای اقتصاد مردمی‌اند با تلاش، اتحاد و همدلی می‌توانند توانایی اقتصادی کشور در بخش کشاورزی و بازرگانی را توسعه دهند.
اسدپوربا اشاره به توانمندسازی تعاونی‌ها در توسعه اقتصادی کشور اظهار کرد: تعاونی‌ها جایگاه مناسبی برای توسعه اقتصادی و اجتماعی تلقی می‌شوند و شبکه تعاون روستایی می تواند در بالا بردن بهره وری و کارایی منابع نقش مهمی ایفا نمایند.
وی تقویت بخش تعاونی را تقویت بخش خصوصی دانست تصریح کرد:وجود این شبکه را در افزایش سرمایه و در نتیجه شکل گیری اقتصاد مقاومتی بسیار حائز اهمیت و حمایت از تعاون روستایی، حمایت از کشاورزی است.
اسدپور با بیان اینکه برای بهره وری تولیدات خرد راهی جز شکل گیری تعاونی و نظام های بهره وری نداریم، عنوان کرد: خدمات رسانی شبکه تعاون روستایی باید بگونه ای باشد که مردم و بخصوص اعضا بطور مستمر با تشکل ها در ارتباط باشند.

 

انتهای پیام/ی


fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff