شبکه برق و خطوط لوله های آبرسانی روستاهای جائین تغییر یافت
+ پ -
شبکه برق و خطوط لوله های آبرسانی روستاهای جائین تغییر یافت

فرماندار حاجی آباد در دیدار با اهالی روستایهای جائین و سیروئیه از جابجایی شیکه برق و تعویض لوله های آبشرب این دو روستاهای خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم حاجی اباد، مهندس جهانگیری در جمع اهالی روستای جائین و سیروئیه با اشاره به نقش مؤثر روستاییان در شکل گیری و به ثمر نشستن انقلاب اسلامی، این قشر از مردم را از سرمایه‌های مهم کشور دانست.

 

 

وی درخصوص عمران و آبادانی روستاها، بعد از انقلاب،اقدامات انجام شده در این زمینه را بسیار چشمگیر دانسته و افزود: اکنون به برکت خون شهیدان در دورترین مناطق روستایی امکاناتی اعم از مدرسه، خانه بهداشت، آبرسانی، برق رسانی و مخابراتی و در برخی مناطق گازرسانی صورت پذیرفته است.

 

 

فرماندار حاجی آباد در این نشست گفت : دولت تدبیر و امید طی دو سال گذشته در همه عرصه های اقتصادی ،اجتماعی و سیاسی بویژه سیاست خارجی بسیار موفق عمل کرده و دستاوردهای ارزشمندی را بدست آورده است .

 

 

جهانگیری از تعویض ۴۰۰ متر لوله های فرسوده آب شرب روستاهای جائین و سیروئیه و جابجایی شبکه برق روستا، استقرار روحانی روستا و ساخت خانه عالم روستای جائین و با وجود خشکسالی های پی در پی تحت پوشش قرار دادن زمین های کشاورزی به آبیاری نوین این دو روستا خبر داد و از مردم خواست تا با صرفه جویی مصرف آب آشامیدنی ،مسوولین آب و فاضلاب روستایی را در مدیریت توزیع همکاری نمایند.

 

 

در ادامه این نشست رئیس صندوق کارآفرینی نیز از اعطای وام های با سود چهار درصد خبر دادو افزود: طرحهایی که قابل اجرا در این منطقه باشد تا سقف ۳۰ میلیون تومان در شهرستان درصورت داشتن گواهی مهارت پرداخت می شود .

 

 

رئیس اداره کارو تعاون و رفاه اجتماعی از شرکت های تعاونی روستایی خبر داد و بیان داشت: با جمع آوری مقداری آورده از خود روستائیان صندوق توسعه مناطق محروم کشور با پرداخت وام های با سود کم در بحث اشتغال برای روستائیان خدمات رسانی می کند.

 

 

ریاست بنیاد مسکن شهرستان در خصوص سند مالکیت منازل روستایی قول مساعد دادند.

 

 

فرماندار به همراه برخی از مسئولین شهرستان جهت رفع مشکلات روستای جائین و سیروئیه، دربین اهالی این روستا حضور یافت.

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff