شبکه آلمانی به اتهام تهیه برنامه ضد اسرائیلی ناچار به عذرخواهی شد
+ پ -
شبکه آلمانی به اتهام تهیه برنامه ضد اسرائیلی ناچار به عذرخواهی شد

یک شبکه خبری آلمانی به اتهام تهیه برنامه‌ای که به زعم رژیم صهیونیستی محتوی مطالبی علیه ساختار آموزشی این رژیم است، ناچار به عذرخواهی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،رسانه‌های اسرائیلی یکی از شبکه‌های آلمان را متهم کردند، در برنامه‌ای مستند به این می‌پردازد که این رژیم چگونه مطالبی را به کودکان می‌آموزد تا به وسیله آنها افکار توام با نفرت‌پراکنی در آنها تقویت شود.

بنابر گزارش یدیعوت آحارونوت، در برنامه‌ای مستند با عنوان «آموزش نفرت» در شبکه تلویزیونی آلمانی ZDF  به این موضوع پرداخته می‌شود که چطور به کودکان کشتن آموزش داده می‌شود و این موضوع در ساختار آموزشی کودکان فلسطینی و اسرائیلی با هم مقایسه می‌شود.

رسانه‌های اسرائیلی همواره مدعی شده‌اند که شبکه ZDF در میان شبکه‌های تلویزیونی آلمانی اقدام به پخش برنامه‌های ضد اسرائیلی می‌کند و این در حالی است که در این برنامه تلاش شده است تا نشان داده شود که آموزش مطالب مربوط به نفرت پراکنی فقط مربوط به مدارس فلسطینی است اما درعین حال به این موضوع هم اشاره شده که ساختار آموزشی اسرائیل به گونه‌ای نژادپرستانه است.

در پی انتقادهای شدید از این برنامه شبکه ZDF ناچار به عذرخواهی شد و بخش‌هایی که متهم به داشتن محتوی ضداسرائیلی شده بود را از برنامه حذف کرد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff