شاهزاده‌های نازک نارنجی سعودی مدیر جنگ «یمن» نیستند/ عربستان به سرنوشت صدام دچار می‌شود
+ پ -
شاهزاده‌های نازک نارنجی سعودی مدیر جنگ «یمن» نیستند/ عربستان به سرنوشت صدام دچار می‌شود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آمریکا مدیر اتاق جنگ یمن بوده و شاهزاده‌های نازک نارنجی سعودی نقشی ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سردار محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین؛ درباره تحولات “یمن”، تجاوزات عربستان سعودی و حمایت آمریکا و اسرائیل از این جنگ اظهار داشت: برداشت غلطی که انجام شده این است که عربستان جنگ را مدیریت می‌کند، حال آن که “آمریکا” مدیر اتاق جنگ “یمن” بوده و شاهزاده‌های نازک نارنجی سعودی نقشی ندارند.

** نمی‌توان با یک ارتش در مقابل اراده یک ملت ایستاد
وی خطاب به عربستان سعودی گفت: نمی‌توان با یک ارتش در مقابل اراده یک ملت ایستاد و در ظاهر ارتش سعودی در میدان بوده اما نفس موضوع این است که آمریکا نقش‌آفرینی می‌کند.

** ملت “یمن” در مقابل شاهزاده‌های مفت‌خور سعودی پیروز می‌شود
رئیس سازمان بسیج مستضعفین یادآور شد: ملت “یمن” اعتقاد به قیام به اسلحه با ظالم را دارند و در مقابل شاهزاده‌های مفت‌خور سعودی این ملت پیروز خواهد شد.

** نیروی هوایی چند صد میلیارد دلاری شکست خورده
سردار نقدی با اشاره به این که ملت عربستان هم هیچ اعتقادی به این جنگ ندارند و تعارض جدی با رژیم آل‌سعود دارند، تأکید کرد: آن‌ها دچار اشتباه محاسباتی شدند که با یکسری حملات می‌توان با ضربه زدن به معیشت مردم در جنگ پیروز شوند که این بسیار اشتباه است و یک نیروی هوایی چند صد میلیارد دلاری به مخازن گاز و کارخانه آرد در شهرها حمله می‌کند.
وی با بیان پیش پا افتاده بودن حملات جنگنده‌های سعودی به مواضع “یمن” یادآور شد: حملات سعودی‌ها که بعضاً موفق هم نیست را می‌توان با هواپیماهای “جنگ جهانی دوم” هم انجام داد که حتی در این موضوع هم توفیق به دست نیاوردند و چندین جنگنده آن‌ها سرنگون شد.

** عربستان به سرنوشت صدام دچار می‌شود
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان با اشاره به شکست قطعی عربستان سعودی در “یمن” خاطرنشان کرد: در دوران جنگ تحمیلی هم قدرت‌های جهانی “صدام” را برای حمله به ایران تجهیز کردند و نتیجه صدام کاملاً مشخص شد و عربستان سعودی که ارتش ضعیف‌تر از “صدام” دارد به سرنوشت “صدام” دچار خواهد شد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff