شاخص کل بورس اوراق بهادار در پایان معاملات امروز 331 واحد دیگر افت کرد
+ پ -

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۳۳۱ واحد افت دیگر وارد کانال ۶۶ هزار واحدی شد.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، شاخص کل بورس اوراق بهادار امروز نیز در روند سقوط قرار گرفته و با کاهش ۳۳۱ واحدی به رقم ۶۶ هزار و ۲۰۸ واحد رسید و ارزش روز بازار به ۲۹۴ هزار میلیارد تومان رسید.

امروز معامله‌گران بورسی بیش از ۳۸۴ میلیون برگه بهادار در قالب ۴۶ هزار و ۴۲۹ نوبت معامله و به ارزش ۸۲ میلیارد تومان داد و ستد کردند.

شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) امروز با ۱۴۱ واحد کاهش به ۲۸ هزار و ۳۲۵ واحد رسید. شاخص کل (هم‌وزن) با ۲ واحد کاهش به ۱۰ هزار و ۱۵۴ واحد رسید.

شاخص قیمت (هم‌وزن) با ۲ واحد کاهش به ۹ هزار و ۲۶۷ واحد رسید.

شاخص آزاد شناور با ۴۲۲ واحد کاهش به ۷۶ هزار و ۹۱۳ واحد رسید.

شاخص بازار اول بورس با ۲۱۱ واحد کاهش به ۴۸ هزار و ۵۸۹ واحد و شاخص بازار دوم بورس با ۸۷۲ واحد کاهش به ۱۳۱ هزار و ۴۰۰ واحد رسید.

امروز نمادهای پالایش نفت بندرعباس و پتروشیمی پردیس در تقویت شاخص بورس اثرگذار بوده و نمادهای گروه مپنا کشتیرانی جمهوری اسلامی، پالایش نفت اصفهان، ارتباطات سیار ایران و نفت و گاز و پتروشیمی تامین در کاهش شاخص بورس اثرگذار بودند.

امروز نمادهای پربیننده مربوط به پالایش نفت اصفهان، بانک صادرات ایران، بانک ملت، پالایش نفت بندرعباس، ایران‌خودرو، پارس‌خودرو، نفت و گاز و پتروشیمی تامین بوده‌اند.

به گزارش فارس امروز در فرابورس ایران نیز شاخص کل با ۴ واحد کاهش به ۷۴۷ واحد و ارزش روز بازار اول و دوم فرابورس به ۶۱ هزار میلیارد تومان رسید.

امروز معامله‌گران فرابورسی ۱۹۶ میلیون و ۹۷۱ هزار برگه بهادار در قالب ۲۸ هزار و ۴۱۵ نوبت معامله و به ارزش ۱۹۴ میلیارد تومان دادو ستد کردند.

امروز نمادهای مارون،‌جم، پترول، شتران، هرمز، زاگرس در کاهش شاخص فرابورس اثرگذار بوده و نماد ذوب در تقویت شاخص اثرگذار بودند.

امروز شرکت‌های فولاد هرمزگان جنوب، پالایشگاه نفت تهران، گروه پتروشیمی سرمایه ایرانیان، توسعه خدمات دریایی و بندری سینا، بانک دی، سرمایه‌گذاری مسکن تهران و شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان از نمادهای پربیننده فرابورسی بودند.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff