شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران ۱۱ واحد افزایش یافت
+ پ -
در پایان معاملات امروز تالار شیشه‌ای روی داد

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران ۱۱ واحد افزایش یافت

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۱۱ واحد افزایش به ۶۸ هزار و ۴۶۵ واحد رسید.

 

به گزراش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس بر اساس اطلاعات مندرج در سایت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز با ۱۱ واحد افزایش به ۶۸ هزار و ۴۶۵ واحد و ارزش روز بازار به ۳۰۶ هزار میلیارد تومان رسید.

امروز معامله‌گران بورسی بیش از ۵۹۷ میلیون و ۱۳۸ هزار برگه بهادار شامل سهام و حق تقدم در قالب ۷۷ هزار نوبت معامله و به ارزش ۱۳۹ میلیارد تومان داد و ستد کردند.

امروز شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با ۴ واحد افزایش به ۲۹ هزار و ۵۱۷ واحد رسید.

شاخص کل (هم وزن) با ۴۱ واحد افزایش به ۱۰ هزار و ۲۲۷ واحد رسید. شاخص قیمت (هم وزن) با ۳۷ واحد افزایش به ۹ هزار و ۳۵۷ واحد رسید. شاخص آزاد شناور با ۴۰ واحد افزایش به ۷۹ هزار و ۲۳۹ واحد رسید.

شاخص بازار اول بورس با ۱۱۳ واحد کاهش به ۵۰ هزار و ۲۲۵ واحد رسید و شاخص بازار دوم با ۸۰۸ واحد افزایش به ۱۳۶ هزار و ۲۵ واحد رسید.

امروز نمادهای شبندر، اخابر، فملی و معادن، وپارس در کاهش شاخص بورس اثر گذاشتند که نماد پالایشگاه نفت بندرعباس با ۷۰ واحد کاهش بیشترین اثر را در کاهش شاخص داشته و نماد شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی و نفت و گاز پتروشیمی تامین در ارتقای شاخص اثرگذار بوده‌اند.

نمادهای پربیننده بورسی امروز مربوط به شرکت‌های بانک صادرات ایران، پالایش نفت بندرعباس، بانک ملت، ایران خودرو، بانک تجارت، پارس خودرو و پالایش نفت اصفهان بوده است.

به گزارش فارس، در فرابورس ایران امروز شاخص کل با ۸ واحد تقویت به ۷۵۶ واحد رسید ارزش روز بازار اول و دوم فرابورس به ۶۲ هزار میلیارد تومان رسید.

امروز معامله‌گران فرابورسی بیش از ۱۶۳ میلیون و ۸۲۸ برگه بهادار در قالب ۲۳ هزار و ۳۴۷ نوبت معامله و به ارزش ۱۱۲ میلیارد تومان داد و ستد کردند.

نمادهای پربیننده فرابورسی امروز مربوط به شرکت‌های فولاد هرمزگان جنوب، پالایش نفت تهران، پالایش نفت لاوان، بانک دی، توسعه خدمات دریایی و بندری سینا، گروه پتروشیمی سرمایه ایرانیان و بانک حکمت ایرانیان بوده است.

امروز نمادهای شتران، زاگرس، هرمز، جم، پترول، شپاس، در تقویت شاخص فرابورس و نماد شاوان در کاهش شاخص فرابورس اثرگذار بودند.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff