شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران با ۵۸۲ واحد افزایش به رقم ۷۰ هزار و ۸۴۳ واحد رسید
+ پ -

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۵۸۲ واحد افزایش به ۷۰ هزار و ۸۴۳ واحد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس براساس اطلاعات مندرج در سایت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس امروز هم با افزایش ۵۸۲ واحد در کانال ۷۰ هزار واحدی ماند و به رقم ۷۰ هزار و ۸۴۳ واحد رسید و ارزش روز بازار امروز به ۳۱۶ هزار میلیارد تومان افزون شد.

امروز معامله‌گران بیش از ۳ میلیارد و ۶۲۴ میلیون برگه بهادار و حق‌تقدم در قالب ۱۸۱ هزار نوبت معامله و به ارزش ۷۶۴ میلیارد تومان یعنی حدود ۷ برابر روزهای قبل از پایان سال داد و ستد کردند.

امروز شاخص قیمت (وزنی – ارزشی) با ۲۵۱ واحد افزایش به ۳۰ هزار و ۵۶۳ واحد رسید. شاخص کل (هم وزن) با ۳۲ واحد کاهش به ۱۰ هزار و ۵۲۷ واحد رسید. شاخص قیمت (هم‌وزن) با ۲۹ واحد کاهش به ۹ هزار و ۶۳۴ واحد رسید. شاخص آزاد شناور با ۱۰۳۷ واحد افزایش به ۸۲ هزار و ۳۶۵ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با ۷۱۵ واحد افزایش به ۵۲ هزار و ۱۲ واحد و شاخص بازار دوم با ۷۱۴ واحد کاهش به ۱۴۰ هزار و ۴۷۹ واحد رسید.

امروز نماد هلدینگ خلیج فارس با ۱۸۷ کاهش در شاخص بورس اثر داشته و نمادهای پالایش نفت بندرعباس، بانک ملت، گسترش نفت و گاز پارسیان، گروه مپنا، بانک پاسارگاد و نفت و گاز و پتروشیمی تأمین همگی در تقویت شاخص بورس اثرگذار بودند.

امروز نمادهای پربیننده بورسی مربوط به شرکت‌های بانک صادرات ایران، ایران‌خودرو، پالایش نفت بندرعباس، بانتک ملت، سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین، پارس‌خودرو و پالایش نفت اصفهان بوده‌اند.

به گزارش فارس، امروز در بازار نقدی فرابورس ایران نیز شخص کل با ۱۳ واحد کاهش به ۷۸۴ واحد و ارزش روز بازار اول و دوم فرابورس به ۶۲ هزار میلیارد تومان رسید.

امروز معامله‌گران فرابورسی تعداد ۵۰۷ میلیون برگه بهادار در قالب ۴۷ هزار و ۷۵۵ نوبت معامله و به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان داد و ستد کردند.

نمادهای پربیننده فرابورسی امروز مربوط به شرکت‌های پالایش نفت تهران، بانک دی، گروه پتروشیمی سرمایه ایرانیان، توسعه خدمات دریایی و بندری سینا، پالایش نفت لاوان، بانک حکمت ایرانیان، فرآوری زغال‌سنگ پرورده طبس بوده‌اند.

امروز نمادهای پترول و شتران در تقویت شاخص فرابورس اثرگذار بودند و نماد پتروشیمی مارون، پتروشیمی جم، زاگرس، هلدینگ معدنی خاورمیانه و نفت ایرانول در کاهش شاخص فرابورس اثرگذار بودند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff