شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران با تقویت ۹۱۹ واحد، کانال ۶۱ هزارتایی را پس گرفت
+ پ -
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران با تقویت ۹۱۹ واحد، کانال ۶۱ هزارتایی را پس گرفت

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران، در پایان معاملات هفته اول کاری امسال، با ۹۱۹ واحد افزایش به ۸۱ هزار و ۸۴۰ واحد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، براساس اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز، چهارشنبه ۱۱ فروردین ۹۵ و در آخرین روز کاری هفته اول سال، ۹۱۹ واحد تقویت شده و به ۸۱ هزار و ۸۴۰ واحد رسید.

شاخص کل با معیار هم‌وزنی در پایان امروز با ۱۲۸ واحد تقویت به ۱۳ هزار و ۵۹۸ واحد رسید.

ارزش روز بازار در بورس تهران امروز به بیش از ۳۵۱ هزار میلیارد تومان رسید. امروز معامله‌گران بازار سرمایه بیش از یک میلیارد برگ بهادار در قالب ۸۲ هزار نوبت معامله و به ارزش ۲۸۷ میلیارد تومان دادوستد کردند.

امروز شاخص قیمتی با معیار وزن و ارزش ۳۴۹ واحد تقویت شده و به ۳۰ هزار ۹۸۹ واحد رسید. شاخص قیمت با معیار وزنی ۱۰۸ واحد افزایش یافته و به ۱۱ هزار و ۴۰۳ واحد رسید. شاخص آزاد شناور با هزار ۴۷۰ واحد افزایش به ۹۴ هزار و ۱۴۷ واحد رسید.

شاخص بازار اول بورس با ۷۳۴ واحد تقویت به ۵۷ هزار و ۹۲۶ واحد و شاخص بازار دوم بورس با هزار و ۴۶۵ واحد افزایش، به ۱۷۲ هزار و ۷۸۷ واحد رسید.

امروز نمادهای پارسان، حکشتی، خودرو، خساپا، فولاد، مبین و شپنا در تقویت شاخص بورس اثرگذار بوده‌اند. نمادهای پربیننده بورسی، امروز شامل بانک ملت، سایپا، ایران‌خودرو، پارس‌خودرو، کنتورسازی ایران، زامیاد و سرمایه‌گذاری سایپا بوده‌اند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff