شأن و منزلت معلمان باید در جامعه حفظ شود
+ پ -
شأن و منزلت معلمان باید در جامعه حفظ شود
مدیر آموزش و پرورش بندرلنگه؛

شأن و منزلت معلمان باید در جامعه حفظ شود

مدیر آموزش و پرورش بندرلنگه گفت: در مقابل زحمات جان فرسای معلمان هر کس به هر طریقی شکر و سپاس را به جای آورد ، باز حرمت و نفس کار معلمان را نمی تواند جبران نماید و اینجاست که لازم است همه جامعه دست در دست هم دهند تا ضمن پاسداشت مقام بزرگ و شامخ معلم، شان و منزلت معلمان را آنگونه که شایسته است نشان داده و پاس بداریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مـــرواریـــد نـــیــــوز: غلام شهبازی مدیر آموزش و پرورش بندرلنگه در جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم ضمن بیان اهمیت جایگاه معلم اظهار داشت: معلم با عشق و ایمان ، پای در عرصه تعلیم و تربیت نسلی نو میگذارد و با گذران دوران عمر شیرین و گران بهاء خود در کلاس درس و مشق ، هدایت و راهنمایی را که رسالت اصلی انبیاء و اولیاء خداوند می باشد را به منصه ظهور می رساند و پاداش این عمل را هیچکس جز خداوند متعال قادر و سزاوار نیست.

 

 

وی افزود: در مقابل زحمات جان فرسای معلمان هر کس به هر طریقی شکر و سپاس را به جای آورد ، باز حرمت و نفس کار معلمان را نمی تواند جبران نماید و اینجاست که لازم است همه جامعه دست در دست هم دهند تا ضمن پاسداشت مقام بزرگ و شامخ معلم، این فرهنگ را در جامعه و نسل جدید درونی و ماندگار سازند.

 

 

مدیر آموزش و پرورش بندرلنگه یادآور شد: سعی شود در مراسم بزرگداشت هفته معلم که یادواره سالروز شهادت معلم اخلاق و شهید بزرگوار ،استاد آیت الله مطهری است ، با برنامه ریزی مناسب، شان و منزلت معلمان را آنگونه که شایسته است، نشان داده و پاس بداریم.

 

 

در ادامه جلسه ، اعضاء ستاد ، بصورت مدون به برنامه ریزی برای گرامیداشت هفته معلم پرداختند و موارد لازم و تخصصی در مورد انتخاب معلم نمونه ، توجیه و تشریح شد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff