سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف در بشاگرد برگزار می شود
+ پ -
سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف در بشاگرد برگزار می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بشاگرد گفت: مرحله شهرستانی سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ششم خرداد ماه در بشاگرد برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛مصطفی محب زاده رئیس اوقاف و امور خیریه بشاگرد در گفتگو با خبرنگار بشاگرد نیوز، از برگزاری سی و نهمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم در سطح شهرستان بشاگرد خبر داد و گفت: سعادت دنیوی و اخروی انسان در گرو پایبندی به مفاهیم قرآنی تحقق می یابد.

 

وی هدف از برگزاری این مسابقات را ترویج فرهنگ قرآن و فراگیر ساختن مفاهیم قرآنی در جامعه عنوان کرد و افزود: سی و نهمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم در رشته های حفظ، قرائت و ترتیل اوایل خرداد ماه امسال برگزار می شود.

 

محب زاده با بیان اینکه متولی این امر سازمان اوقاف و امور خیریه هست، خاطرنشان کرد: این سازمان با برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم، سهم به سزایی در ترویج فرهنگ و معارف قرآنی در بین اقشار مختلف جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان دارد.

 

رئیس اوقاف و امور خیریه بشاگرد اظهار کرد: از میان شرکت کنندگان، کسانی‌که بتوانند حد نصاب بالای ۷۰ درصد نمره قبولی در این مسابقات را کسب کنند به مرحله استانی راه می‌یابند.

 

وی افزود: متقاضیان می توانند برای ثبت نام در مسابقات قرآن اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بشاگرد از طریق مراجعه حضوری به اداره اوقاف شهرستان اقدام به ثبت نام کنند.

 

محب زاده تصریح کرد: در این دوره از مسابقات قرآنی فقط افراد بالای ۱۸ سال سن می توانند شرکت کنند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff