سینما چهره واقعی دفاع مقدس را نشان نداد/ داعش پیاده نظام غرب است
+ پ -
سینما چهره واقعی دفاع مقدس را نشان نداد/ داعش پیاده نظام غرب است

نویسنده کتاب “پایی که جاماند” گفت : گروه استجاره ای داعش با هدف از بین بردن قدرت اسلام به عنوان نقطه مقابل تفکر نظام لیبرالیسم ، برنامه ریزی شده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ، سید ناصر حسینی پور ، نویسنده کتاب پایی که جاماند در مراسم گرامیداشت شهدای گمنام شهرستان قشم گفت : نیروهای داعش به عنوان آدم های استیجاری و پیاده نظام مکتب سرمایه داری و لیبرالیسم غربی نام برد.

 

وی افزود : دشمنان نظام امروز با رویکرد جنگ نرم و از طریق سیستم های ماهواره ای، خاکریز خود را به خانه های ما کشانده اند و این جنگ به مراتب سخت تر از جنگ رویارو با دنیای استکباری است .

 

 

حسین پور با بیان اینکه بعضی آثار سینمایی با ضعیف و زبون نشان دادن نیروهای عراقی، حق مطلب دوران دفاع مقدس را به درستی ادا نکرده اند ، اظهار کرد : در حالی که به جرات اعلام می کنم فرزندان ایران اسلامی در هشت سال جنگ تحمیلی با قدرت بالای نیروهای مجهز و کارکشته عراقی در نبرد بودند و مهمترین عامل پیروزی ما در این جنگ نابرابر، الهام از قیام نیم روز عاشورای حسینی بود .

 

 

سید مهدی حسینی پور نوجوان رزمنده دوران دفاع مقدس پس از نبرد جانانه با نیروهای عراقی به اسارت درآمد و با آنکه یک پای خود را از دست داده بود به مدت ۸۰۸ روز در زندان های رژیم بعثی با تحمل انواع شکنجه ها اقدام به نوشتن خاطراتی نمود که حاصل آن کتاب “پایی که جا ماند” می باشد و رهبر معظم انقلاب از این کتاب به عنوان یکی از تاثیرگذار ترین کتاب های مرتبط با جبهه و جنگ یاد کرده اند .

 

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff