سیطره قدرت ایران اسلامی بر مبنای بمب و موشک نیست
+ پ -
سیطره قدرت ایران اسلامی بر مبنای بمب و موشک نیست

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد گفت: انقلاب اسلامی ایران با خون هزاران هزار شهید آبیاری شده است و در واقع کمرنگ شدن ارزش انقلابی خیانت به امام وشهداست.

به گزارش هرمز به نقل از پیارم،حجت الاسلام مختاری، امام جمعه شهرستان حاجی آباد گفت :  آرزوی دیرینه تمامی انبیاء الهی تشکیل خکومت اسلامی بوده است که به لطف خداوند منان در ایران شکل گرفته است.امام جمعه اظهار داشت : امروز کسی نمی تواند نفوذ رهبرانقلاب و ملت ایران را بر دل ملت های جهان منکر شود.

امام جمعه شهرستان اظهارداشت: سیطره قدرت ایران اسلامی بر مبنای بمب و موشک نیست بلکه این قدرت و عظمت نتیجه تسلط بر دلهاست.

فرماندار شهرستان حاجی آباد با بیان اینکه امروز دنیا اقتدار و عظمت ایران اسلامی را پذیرفته است، افزود : لغو تحریم ها و به انجام رسیدن برجام لوح زرین دیگری است بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی.

مقام عالی دولت در شهرستان حاجی آباد یادآورشد: همه ی این موفقیت ها نتیجه هم دلی هاو همزبانی های مردم و مسئولین است لذا همچنان با همراهی دولت و ملت ، هم دلی و هم زبانی به سمت افق های زیبای ایرانی آبادتر با سرعتی دو چندان گام برمی داریم .

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff