تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
اجتماعی
کد خبر : 426809
تاریخ انتشار:جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۶| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
امام جمعه موقت بخش رودخانه :

سیاست خصمانه آمریکا با ملت ایران با مذاکره تغییر نخواهد کرد

امام جمعه موقت بخش رودخانه اظهار کرد:آمریکایی ها به مذاکره پایبند نبوده و سیاست خصمانه آنها نسبت به ملت ایران تغییر نخواهد کرد.

سیاست خصمانه آمریکا با ملت ایران با مذاکره تغییر نخواهد کرد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز ؛حجت الاسلام عباس شمس امام جمعه موقت بخش رودخانه در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن گرامیداشت سالروز شهادت  خبرنگار شهیدمحمود صارمى  خبرنگار خبرگزارى جمهورى اسلامى مستقر در مزار  شریف افغانستان به همراه ۸ نفر از کارکنان سرکنسولگرى  ایران در این شـــهرگفت:این عزیزان مظلومانه توسط عوامل گروه طالبان  به شهادت رسیدند و با وقوع این جنایت، موجى از بهت و اندوه مردم ایران را فرا گرفت.

وی افزود : در ایران اسلامى چه در دوره هشت سال دفاع  مقدس و چه پس از آن به دفعات شاهد از جان گذشتگى  خبرنگاران رشـــید میهن عزیزمان در امر تهیه واقعیات و  دفاع از آزادگى بودیم. دفاع مقدس ملت ایران  در مقابل تجاوز بیگانه، فصلى تأثیرگذار در تاریخ این مرز  و بوم اســـت که بخشى از آن ماحصل تلاش خبرنگاران،  نویسندگان و روزنامه نگارانى بود که با هدف اطلاع رسانى  و نیز انتقال فرهنگ اسلامى انقلابى جبهه به این معرکه  وارد شـــده بودند.

امام جمعه موقت بخش رودخانه اظهار کرد:بسیاری از این عزیزان پس از جنگ  نیز همچنـــان به آرمانهاى خود وفادار مانده و به تلاش  خستگى ناپذیر خود ادامه دادند. در دنیا صدایى متفاوت در حوزه خبر و  اطلاع رسانى به جز صداى رسانه هاى جمهورى اسلامى  ایران و معدودى دیگر از رسانه ها، شنیده نمی شود و تنها  حوزه اى که صدایى متفاوت از آن شـــنیده شده و منادىیک اتفاق متفاوت در سپهر رسانه هاى امروز جهان بوده،  جمهورى اســـلامى ایران و رســـانه هاى همسو است .

عباس شمس  در ادامه با اشاره به پیشرفت های کشور در صنعت فضایی تصریح کرد:درپنجم مردادماه ســـال جارى افتخارى بزرگ در خاطره ملت شریف ایران و تاریخ کشورمان ثبت گردید، افتتاح اولین  پایگاه و ســـکوى ثابت پرتاب موشک که در گام نخست، موشک ماهواره بر سیمرغ را با موفقیت به صورت آزمایشى به فضا  پرتاب کردو این در حالى اســـت که پایگاه ملى فضایى امام خمینى، اولین پایگاه سکوى ثابت جمهورى اسلامی به شمار می رود که  قابلیت پرتاب ماهواره هاى ســـنگینتر تا وزن هزار کیلوگرم را دارد.

وی یادآور شد:مذاکره  هیچ تأثیرى در کاهش دشمنى آمریکا و  رفع تحریمها نداشته و نخواهد داشت ،متاسفانه در داخل مرزهاى ما کســـانى  هستند که همان حرفى را می زنند که سازمان  سیاى آمریکا به وسیله قلم در مجّلات و  مطبوعات دنیا پخش می کند! یعنى می خواهند بگویند  ِ »ارتباط با آمریکا، کلید ّ حل اســـت و تا ارتباط با آمریکا  پیدا نکنید هیچ کاری انجام نمی شود

امام جمعه موقت بخش رودخانه اضافه کرد: آمریکا با کشورهایی که حتی در آنها سفارت هم دارد واز لحاظ سیاسى و کنسولى و غیره هم  با یکدیگر ارتباط دارند خصمانه برخوردمی کندو آنها را جزو لیســـت  تروریستهاى دنیا معرفى مىکندو باید مسئولان وزارت خارجه ایم موضوع را به مردم تببین کنند که اگر ما با آمریکا رابطه داشته باشیم از از گل به ما کمتر گفته نخواهد شد وبراى جمهورى اسلامی نه تنها هیچ  نفعى ندارد، بلکه ضرر هم دارد و کدام عاقلى اســـت  کـــه دنبال کار بی منفعت برود .

عباس شمس عنوان کرد:در مجموع معلوم  شـــد مذاکره برخلاف تصورات برخی ها، به هیچ چیز  کمک نمی کند. آمریکایی ها نه تنها دشـــمنی ها را کم  نکردنـــد، بلکه تحریمها را هـــم افزایش دادند و به این نتیجه خواهیم رسید که عــزت ملت؛ در گرو ایســتادگى بر مواضع  انقلابى است و جمهورى اسلامى  ایران سیاست مســـتحکم، منطقى و صددرصد قابل  دفاع خود را در نفى مذاکـــره و ارتباط با آمریکا تغییر  نخواهد داد.

امام جمعه موقت بخش رودخانه در پایان خاطر نشان کرد:به وضوح می توان  دریافت که آمریکایی ها با وضع قانون جدید، سپاه را که  یکى از عوامل اصلى اقتدار جمهورىاسلامی  و ملت  ایران است، نشانه و هدف قرار داده اند. هدف راهبردى این تحریم ها، همان آرزویست که  این روزها برخى از مقامات دولت ترامپ به زبان مىآورند.  جیمز متیس وزیر دفاع آمریکا اخیراً گفته: »شرط برقرارى  رابطه مداوم و مثبت ایران و آمریکا، تغییر نظام در ایران است.«  از نظر آمریکایی ها، سپاه، به عنوان پرچمدار انقالبی گرى و  ستون فقرات نظام سیاسى ایران، از بزرگترین موانع سر راه  آنان براى سلطه مجدد بر ملت ایران هستند.

انتهای پیام /د

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=426809
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,431 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی