سکوت پادشاه آل سعود در قبال حادثه تروریستی مسجد شیعیان عربستان محکوم است
+ پ -
سکوت پادشاه آل سعود در قبال حادثه تروریستی مسجد شیعیان عربستان محکوم است

امام جمعه پارسیان ضمن محکوم کردن جنایت تروریستی در یکی از مساجد شیعیان عربستان سکوت پادشاه عربستان در قبال این جنایت را معنی‌دار دانست و آن را نتیجه پرورش تروریست در مدارس آل سعود دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر،حجت الاسلام هادی میرزایی امام جمعه پارسیان صبح امروز در دیدار با فرمانده ناوتیپ ۴۱۲ ذوالفقار مستقر در پارسیان گفت: ناوتیپ از حوزه دریایی تحت پوشش خود به نحو شایسته حفاظت می‌کند و امنیت پایدار برقرار است.

وی خاطر نشان کرد: ارتباط خوب سپاه دریایی در پارسیان با ارگان‌های امنیتی و دفتر امام جمعه نشان از درایت و جامع نگری فرمانده ناوتیپ دارد و ما تمام تلاش خود را برای حمایت و پشتیبانی از این نهاد مقدس انجام خواهیم داد.

امام جمعه پارسیان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن پرداختن به تحولات منطقه گفت: عدم واکنش پادشاه عربستان به جنایت تروریستی مسجد شیعیان این کشور نشان از همراهی خاندان آل سعود با گروه‌های تکفیری دارد.

میرزایی در ادامه تصریح کرد: رسانه‌های غربی عربی مدعی هستند تمام تحولات را با تمامی جزئیات پوشش می‌دهند اما این حادثه چهره واقعی آنان را نماین کرد و نشان داد رسانه‌های غربی عربی به خصوص بنگاه‌های خبر پراکنی آل سعود در اقدامی هماهنگ از ترور حمایت می‌کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان در پایان یادآور شد: تمام فعالیت‌های تروریستی که در منطقه خاورمیانه اتفاق می‌افتد نتیجه آموزش غیر اخلاقی در مدارس دینی عربستان است که به صراحت ملت‌های مسلمان را تکفیر می‌کنند و کشتن آنان را جایز می‌دانند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff