سکوت معنادار صدا و سیمای هرمزگان برای استقبال از شهدای گمنام/ مظلومیت غواصان دست بسته در پس درآمدهای تبلیغاتی
+ پ -
سکوت معنادار صدا و سیمای هرمزگان برای استقبال از شهدای گمنام/ مظلومیت غواصان دست بسته در پس درآمدهای تبلیغاتی

مردم استان هرمزگان که بارها ارادت خویش به نظام، انقلاب و شهدا را اثبات کرده اند این روزها میزبان ۹ شهید غواص خواهند بود اما سکوت صداو سیمای استان برای استقبال از شهدا جای سوال دارد و گلایه مردم را بهمراه داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، چندی پیش پیکر ۱۷۵ شهید که جمعی از غواصان شهید عملیات کربلای ۴ بودند با دستان بسته طی عملیات تفحص در ابوفلوس کشف شد و در پی درج این خبر موج های رسانه‌ای مختلفی در حمایت یا واکنش نسبت به این خبر اتفاق افتاد و تحلیل های متفاوتی به جا گذاشت.

 

کشف پیکر پاک ۱۷۵ شهید غواص دست بسته، انفجاری در افکار عمومی و رسانه‌‌های ایرانی به وجود آورد و ابراز احساسات بی‌شمار و شگفت‌انگیز ایرانیان به شهدای وطن، اتفاقات بی‌سابقه‌ای به وجود آورد و هم‌نوایی گروه‌های مختلف در تکریم فرهنگ ایثار وشهادت را بهمراه داشت .

 

مردم هرمزگان نیز همگام با سایر مردم استان که بارها ارادت خویش به نظام، انقلاب و شهدا را اثبات کرده اند میزبان ۹ شهید غواص خواهند شد و خبر آمدن شهدای گمنام به فضای استان حس و حال شهادت و ایثار بخشیده است .

 

در حالی که در گروه های اجتماعی و در عرصه مجازی شور معنوی ویژه‌ای برای استقبال از شهدای غواص و خط‌شکن ایجاد شده اما سکوت صداو سیمای استان برای استقبال از شهدا جای سوال دارد گلایه مردم را بهمراه داشته است.

 

اباذر سالاری، فرمانده ناحیه سپاه بندرعباس در گفتگو با خبرنگار هرمز ضمن گلایه از عدم پوشش مناسب تشیع شهدای گمنام در استان گفت:سازمان صداو سیما با ایجاد برنامه های تاثیر گذار در ایجاد فضای معنوی تاثیر گذار است که متاسفانه در این زمینه کمرنگ عمل کرده است.

 

وی اظهار کرد:صدا و سیما برای تبلیغات ساعت ها وقت صرف می کند در حالی که برای استقبال از شهدا برنامه ای تنظیم نکرده و حتی در زیر نویس برنامه هایشان مطلبی برای از حضور شهدا در استان نداشته است.

 

سالاری تاکید کرد:مردم و نیروهای ارزشی از سازمان صدا و سیما توقع دارند که برای استقبال از شهدای گمنام برنامه هایی را تدارک ببینند و پررنگ تر عمل کند..

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff