سکوت مرگبار اصلاح طلبان در مقابل حادثه حرم رضوی/ پادو های سیاسی غرب نسبت به مباحثی که به نفعشان نباشد سکوت می‌کنند

حجت الاسلام غلامی گفت: افراد مغرض و وطن فروش که خود را اصلاح طلب می دانند، افرادی هستند که نه دل در گرو انقلاب اسلامی دارند و نه علاقمند به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، بلکه اینان پادو های سیاسی غرب هستند.

حجت‌الاسلام احمد غلامی دکتری حقوق عمومی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز اظهار کرد: مطالبی که اخیرا خیلی هم داغ شده بحث شهادت دو طلبه و یک زخمی در حرم امام رضا بود که از یک طرف شایعات و تبلیغات گسترده و شکننده‌ای که پیرامون افغانی و طالبان و مسائل سیاسی مطرح شده که نکات بسیار حائز اهمیت است.

اصلاح طلبان پادو های سیاسی غرب هستند

وی افزود: متاسفانه در بحث اصلاح طلبان باید گفت که برخی افراد مغرض و وطن فروش که خود را اصلاح طلب می دانند، افرادی هستند که نه دل در گرو انقلاب اسلامی دارند و نه علاقمند به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، بلکه اینان پادو های سیاسی غرب هستند.

دکتری حقوق عمومی گفت: برخی از این افراد فریب خورده اند شما عکس العمل آنان را در برابر این اقدامات تکفیری و خشونت بار ببینید. وقتی که افغانستان در دست اشرف غنی به عنوان مهره آمریکا بود و عملاً دشمنی با ایران را به حد رساند، اینان سکوت اختیار کرده بودند چراکه احساس کرده بودند که این افغانی ها «دولت اشرف غنی» با کدخدا بسته است، لذا کمترین کارش بستن حق آبه قانونی ایران از رودخانه هیرمند بود و نسبت به کشور جمهوری اسلامی ایران تا این حد جسارت کردند.

غلامی ادامه داد: این دسته از افراد حتی در برابر بدبینی ایجاد شده نسبت به جمهوری اسلامی ایران سکوت کردند اما وقتی این حکومت ساقط شد و عده ای از پشتوها یا طالبان و طلابی که در مدارس پاکستان درس خوانده بودند بعنوان مجاهدین در افغانستان از موضع حکیمانه ایران اسلامی نگران شده و انتقاد کرد که چرا ایران در برابر این حرکت، سکوت کرده است اما مگر می شود ایران با همه عالم جنگ داشته باشد؟! ایران اسلامی از اقدامات طالبان حمایت نمی کند اما قیام بدون تدبیر و حکمت، بر علیه آنان نتایج زبان بخشی در پی دارد لذا جمهوری اسلامی ایران بهترین موضع گرفت و به طالبان اعلام کرد که حق تعرض به مرزها و دخالت را ندارند و در صورت ایجاد ناامنی، آنان را نابود خواهند کرد. اینان نیز به تعهدشان باقی ماندند .

وی در ادامه اضافه کرد: اما متاسفانه عده‌ای در قالب اصلاح طلب، شبانه روز تلاش کردند و در شبکه ها به صورت گسترده خواستار جنگ با طالبان و نابودی آنان شدند. یکی از دلایل درخواست اصلاح طلبان این است که طالبان، پایگاه نظامی آمریکا را نابود کرد و اینان از وابستگان به آمریکا هستند و در برخی مواقع در برابر اقدامات خشونت‌آمیز سکوت می کنند.

کارشناس مسائل سیاسی هرمزگان ابراز داشت: شاهد بودیم که موضع افراد به اصطلاح اصلاح طلبان در برابر حادثه مشهد که بدترین عمل در حرم مطهر رضوی انجام شد، آدم می کشند اما سکونت اختیار کردند، در حالی که درخصوص قضیه ورزشگاه مشهد به گونه‌ای عمل کردند که همه عالم اطلاع پیدا کرده و موضع گرفتند. اما نسبت به شهادت و زخمی شدن سه طلبه مظلوم که کار جهادی می کردند و به مردمان حاشیه شهر خدمت ارایه می دادند سکوت مرگ‌بار کردند. غیر از این است که اینان وابستگان به جریان نفاق هستند؟!

اصلاح طلبان نسبت به مباحثی که به نفعشان نباشد سکوت می‌کنند

غلامی بیان کرد: افراد به اصطلاح اصلاح طلب نسبت به مباحثی که به نفعشان نباشد سکوت می‌کنند، اینان که به زعم خودشان از حقوق زن دفاع می کردند و زن به عنوان یک موجود الهی و دارای اهمیت که همیشه گفته شده، چرا زمانی که یکی از سران آنها به نام «نجفی» و پس از درگیری با همسرش، وی را در حمام به قتل می‌رساند اینها سکوت خفت بار کردند و حرف نزدند، این همان دوگانگی است؟

وی گفت: اینان دلشان به حال اسلام و زن نسوخته بلکه عده ای افراد مریض و بیمار وابسته به غرب هستند که راه تنفس و اکسیژن شان از غرب می گیرند که در صورت مسدود شدن این زاه تنفس ، خفه خون می گیرند، چطور در برابر به قتل رسیدن یک زن سکوت می کنند اما در مقابل اسپری فلفل پاشیدن جنجال به پا می کنند؟ اینان همچنین نسبت به مدافعین حرم و سربازان وطن نیز برخوردهای مناسبی ندارند.

اصلاح طلبان افرادی مغرض هستند

دکتری حقوق عمومی ادامه داد: این افراد مغرض فراموش کرده اند که اوایل انقلاب با افرادی که ظاهر و پوشش مناسبی نداشتند چه برخورد هایی داشتند!، اما الان روشنفکر شده اند، اصلاح طلبان گذشته خود را به یاد بیاوردند یا گذشته شان اشتباه بوده یا کار امروزشان اشتباه است ، در هر حال در یک کلام، اینان افرادی مغرض هستند.

غلامی افزود: یکی از بدبختی‌های افراد به اصطلاح اصلاح طلب این است که رضا پهلوی را دارند، فردی که عددی نیست ، ولگرد بیکار است و مدعی است مادرش هزینه های زندگی اش را می پردازد. رضا پهلوی نه طرحی دارد نه برنامه ای، تا جایی که شبکه‌های ماهواره‌ای هم از انجام مصاحبه با وی و از حضورش بعنوان یک تحلیلگر شرم دارند و به مطالب وی بها نمی دهند.

وی ادامه داد: بدبخت کسی است که دم از رضا پهلوی بزند که در کشورمان هم افراد بدبختی هستند که از رضا پهلوی این فرد بیکار ولگرد صحبت می کنند. این افراد مغرض، وطن پرست نیستند چرا زمانی که سلطنت طلبان … تأیید می کنند دم از وطن پرستی می زنند و چنین بیان می کنند که ما وطن پرست هستیم؟ پس چرا زمانی که ۸ سال جنگ خانمانسوز صدام بر علیه ایران به وقوع پیوست که به وطن حمله کردند فرح پهلوی از صدام دفاع کرد، از وی راست می گفت، در آن موقعیت حداقل از صدام دفاع نمی کرد و به صدام می گفت که چرا به سرزمین ما حمله کرده و وطن ما را اشغال کرده اید. اینان وطن پرست نیستند و به سمت رژیم بعثی رفتند.

کارشناس مسائل سیاسی هرمزگان گفت: امروز می بینیم که هر زمان بحث عرب و عجم به میان می آید چنین بیان می کنند که ما از نژاد آریایی و از سرزمین پارس هستیم و‌ کاری با عرب و عجم نداریم، چطور دست به دامان عربستان زدند و برای یک ریال پول، حیثیت خود را به باد دادند و برای خوش خدمتی به عربستان، دست به دامان منافقین، سلطنت طلبان و اصلاح طلبان شدند، اینان دروغگویی بیش نیستند.

انتهای پیام/