تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 384581
تاریخ انتشار:جمعه ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۰| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
گزیده ای از خطبه های نماز جمعه هرمزگان:

سکوت مجامع بین المللی در مقابل قتل عام مردم یمن است/تغییر ذائقه فرهنگی راهبرد دشمن برای نفوذ/ ملت ایران حول محور ولایت حرکت می کنند

ائمه جمعه استان هرمزگان ضمن محکومیت جنایت آل خلیفه تاکید کردند:کشورهای منطقه در مقابل قتل عام و اعدام جوان های پاک و حمله به آزادیخواهان سکوت مطلق را برگزیده و مجامع بین المللی و حقوق بشر نیز کوچکترین دفاعی از ملت های مظلوم بحرین و یمن نمی کنند.

سکوت مجامع بین المللی در مقابل قتل عام مردم یمن است/تغییر ذائقه فرهنگی راهبرد دشمن برای نفوذ/ ملت ایران حول محور ولایت حرکت می کنند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ائمه جمعه استان هرمزگان ضمن محکومیت جنایت آل خلیفه تاکید کردند:کشورهای منطقه در مقابل قتل عام و اعدام جوان های پاک و حمله به آزادیخواهان سکوت مطلق را برگزیده و مجامع بین المللی و حقوق بشر نیز کوچکترین دفاعی از ملت های مظلوم بحرین و یمن نمی کنند.

مسئولان دیپلماسی گوش به فرمان رهبر انقلاب باشند

حجت الاسلام میرزایی امام جمعه شهرستان پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه با دعوت مردم به تقوای الهی و با اشاره به حدیثی از امام علی علیه السلام  نشانه های اولیاء الهی را در انجام واجبات و ترک محرمات و تعلق نداشتن به دنیا دانست.

میرزایی باتسلیت شهادت عده ای از آتش نشانها در حادثه ساختمان پلاسکو تهران به پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره و گفت:آتشنشانهای فداکار برای نجات مردم ،جان خود را ایثار کردند.

امام جمعه پارسیان با اشاره به تجربه مذاکرات هسته ای یادآور گردید:اگر در تعامل با استکبار کوتاه بیاییم آنها دست از نقش مخرب خودشان علیه انقلاب اسلامی برنمی دارند.

وی با انتقاد از کسانی که از مذاکرات هسته ای تجربه گرفتند ولی باز در حال توجیه برجام هستند گفت:ملت بزرگ و مقاوم ایران اسلامی در هیچ زمینه ای خصوصا در مسایل موشکی،مقاومت ،فلسطین، مسایل منطقه با آمریکا راضی به مذاکره نیست و از مسئولان دیپلماسی هم می خواهند که از اصول انقلابی دست برندارند و حقیقتا گوش به فرمان رهبری باشند.

خطیب نماز جمعه پارسیان اقدام دولت ظالم بحرین در اعدام ۳ جوان بحرینی موجی از اعتراضات مردم را به همراه داشته و این گونه رفتارها را نشانه ای از اضمحلال ال خلیفه و آل سعود دانست .

میرزایی با تشریح اهداف ال سعود و آل خلیفه در فشارهای سیاسی، اقتصادی به مردم مظلوم بحرین و نفوذ عربستان در بحرین گفت:تشدید فشار بر جمهوری اسلامی ایران و حضور استعمار پیر انگلیسی از اهداف فشار بر مردم مظلوم بحرین است که نشانه زوال آنها و اربابان کثیفشان است.

امام جمعه پارسیان از اقدام دریابانی در کشف ۸۰۰ رسیور ماهواره تشکر و به فرمانده جدید این نیرو تبریک و از زحمات فرمانده سابق دریابانی پارسیان قدردانی کرد.

وی دهه فجر را فرصتی برای رونمایی از ثمرات انقلاب اسلامی دانست و تاکید کرد:برخی به اشتباه انقلاب را تمام شده می پندارند و حال آنکه اکنون در مرحله برقراری دولت اسلامی هستیم و به تعبیر مقام معظم رهبری دو مرحله تمدن اسلامی و کشور اسلامی را در پیش رو خواهیم داشت که مسلما طی این مراحل آسان و بی درد سر نخواهد بود، لذا توجه به استمرار انقلاب و روحیه انقلابی در این ایام بسیار مهم است.

وجود اتباع خارجی درشهر چارک فرصت‌های شغلی بومیان را از بین برده است

امام‌جمعه شهر بندر چارک در بخش دیگری از خطبه‌ها درباره حادثه دردناکی که برای آتش‌نشانان ازجان‌گذشته و فداکار مجتمع تجاری پلاسکو تهران اشاره کردند و از خداوند سلامتی افراد مفقود را خواستار شدند.

وی ضمن تبریک روز جهانی گمرک،گمرک را  از مهم‌ترین ارکان واردات و صادرات کشور دانست و عنوان کرد: باید مسئولان نسبت به واردات دقت فراوانی داشته باشند تا با واردات غیرضروری و قاچاق به صنایع تولیدات داخلی ضرری وارد نشود.

کثیر به موضوع نابسامان بخش شیبکوه اشاره کرد وخواستارتوجه مسئولان شهرستان و استان به این بخش شدند و تصریح کرد: وجود افراد اتباع بیگانه در این شهر و بخش تمام فرصت‌های اشتغال جوانان را از بین برده است؛ صاحبان کار و ساخت‌وساز از نیروی بومی استفاده نمی‌کنند. جا دارد نیروی انتظامی اقدامات جدی را در این خصوص انجام دهند.

تغییر ذائقه فرهنگی از راهبردهای دشمن در بحث نفوذ است

حجت الاسلام صادقی در خطبه های نماز جمعه این هفته با تسلیت حادثه ساختمان پلاسکو در خیابان جمهوری تهران از آتش‌نشانان به عنوان برادران همیشه در صحنه و سنگرنشینان یاد کرد و گفت: آتش‌نشانان از جان خود گذشتند و تا آخرین نفس برای نجات جان افراد ساختمان پلاسکو  تلاش کردند انها از خودگذشتگی کردند  انها بخاطر سلامتی دیگران از خودشان گذشتند.

وی از آتش‌نشانان به عنوان برادران همیشه در صحنه و سنگرنشینان یاد کرد و اظهار داشت: این برادران عزیز ما زمانی که از زن و بچه خود خداحافظی می‌کنند نمی‌دانند به خانه بازمی‌گردند .

صادقی بیان داشت: این اتفاق درس عبرتی است که مسئولین ننشینند و بعد از بروز حادثه به فکر بیفتند. بلکه باید راه‌هایی یافت و پیشگیری کرد و نیز مجهز بود ، با وجود اینکه همه مسئولین از فرسوده بودن ساختمان اطلاع داشتند ولی اقدامی انجام نداده اند و این حادثه دلخراش رخ داد.

صادقی با اشاره به روز ششم بهمن ماه که یادآور یک روز تاریخی در تقویم ایران اسلامی است افزود:یکی از مناطقی که کانون نا آرامی ها و تجاوز منافقین از خدا بی خبر شده بود، شهر آمل بود. در آن زمان بعضی از انقلابیون که اغلب کسبه و کارگر بودند، هدف ترور قرار گرفتند و به شهادت رسیدند. منافقین کور دل از اواخر سال ۱۳۵۸ ه.ش جنگل های زیبای آمل را محلی برای اقدامات خرابکارانه و مبارزۀ مسلحانه علیه نه تنها شهر آمل، بلکه کل کشور در نظر گرفتند. جادۀ هراز که یکی از مهمترین راه های مواصلاتی تهران و شمال کشور محسوب می شد، نا آرام گشت. اتحادیه کمونیستهاى ایران که متشکل از مارکسیست- لنینیستهاى چپ بودند با ارزیابى موقعیتهاى جغرافیایى، جنگلهاى آمل را مناسب براى عملیات چریکى تشخیص دادند و در آنجا استقرار یافتند.

وی ادامه داد: منافقین سنگ دل با جذب افراد فریب خورده و تجمع در جنگل ها در بهمن ماه سال ۱۳۶۰ به خیال خام خود زمینه را برای حمله به شهر آمل و تصرف آن آماده دیده بودند و بنابراین با یک گروه کمتر از صد نفری برای حملۀ به شهر در صبحگاه ششم بهمن ماه برنامه ریزی نمودند، در این واقعه مردم شریف آمل نیز چهل نفر به شهادت رسیدند؛ از کمونیستها نیز ۳۴نفر کشته و چند تن زخمى و سى نفر دستگیر شدند و بقیه نیز با ذلت و خواری مجبور به فرار گردیدند.

صادقی در ادامه بیان داشت: مردم عزیز کشور ما هرجا که نظام به وجود آنها نیاز داشته حاضر در آن میدان بودند و مردم ایران یک خطوط قرمزی دارند که آن را با هیچ چیز معامله نمی کنند اسلام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه اینها خطوط قرمز ملت شریف ایران است.

صادقی خطاب به دشمنان گفت:دشمنان بدانند حتی برخی از این دشمنان در صدد نابودی کشور هستند و بعضی از انها در همین کشور پست های کلیدی هم گرفته اند که فکر می کردند با پست هایی که دارند می توانند این کشور را نابود کنند ولی هیچ پستی کلیدی تر از حضور همیشه در صحنه مردم عزیز ایران نیست از این غافل بودند و شکست مفتضاحانه ای خوردند.

صادقی در پایان  با اشاره به تغییر ذائقه فرهنگی از راهبردهای دشمن در بحث نفوذ است عنوان کرد: اندک زمانی است که دشمن ترفند را عوض کرده است باید خیلی هشیار و بیدار باشیم انها با عوض کردن ترفند می خواهند ملت را دور بزنند تاجاهایی هم پیش رفته انها در فرهنگ ما نفوذ کردند در لباس پوشیدن و لباسهایی که یک روز ننگ و عار بود پوشیدن آن امروز مد شده است ودیگر کسی از پوشیدن ان خجالت نمی کشد و در همه مسائل به نوعی نفوذکرده اند که اگر ما نسبت به آنها غافل باشیم شکست خواهیم خورد.

آمریکا توان مقابله با اراده ملت های آزادی خواه را ندارد

حجت الاسلام رضا مهدوی،امام جمعه موقت رودان  در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به مؤلفه های  مهم دینداری اظهار کرد:دین سه مؤلفه معرفتی و هستی شناسی،وظیفه شناختی،عاطفی  دارد که انسان دیندار نمی تواند از همه  چیز خوشش بیاد.

وی در ادامه یاد و خاطره شهدای آمل را گرامی داشت و افزود: مردم حماسه ای آفریدند و در مقابل منافقین ایستادند و آنان را نابود کردند که این منافقین در صدد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند .

امام جمعه موقت رودان با بیان خوشبین نبودن از مذاکرات آستانه در موضوع سوریه تصریح کرد: اگر این نشست به نتیجه مطلوبی برسد می تواند شروع حل بحران های سوریه شود ولی با دوگانگی که در مواضع در قبال گروهای معارض سوری اتخاذ شده است به نظر می رسد این نشست به شکست خواهد انجامید.

مهدوی عنوان کرد: روسیه معتقد است که دعوت از آمریکا در نشست آستانه این قابلیت را دارد که یک مشارکت همگانی داشته باشد اما به نظر می رسد که روسیه به دلیل مشکلات اقتصادی پیدا کرده است مقداری از مواضع خود در خصوص سوریه عقب نشینی کرده است و از دعوت از آمریکا در این نشست یه امتیاز از آمریکا دریافت کند.

وی یادآور شد :در این موضوع جمهوری اسلامی ایران معتقد است که مسائل حیاتی جهان اسلام نباید با منافع اقتصادی روسیه باشد،همچنین ترکیه که در مسائل سوریه رفیق ایران نیست بلکه رقیب ایران است و از طرفی ترکیه از جبهه النصره حمایت و مانع قدرت گرفتن کردها در سوریه داست

مهدوی اضافه کرد: دلایل اصلی مخالفت ایران با حضور امریکا در نشست آستانه حمایت تمام قد و تجهیز تروریست ها توسط آمریکا و بعد عهدی های فراوان آنان است و به دنبال یک جنگ فرسایشی و نابودی کامل سوریه بود،اما آمریکا باید بداند که در مقابل اراده ملت ها نمی تواند بایستد و نوع مدیریت آمریکا مکارانه و ظالمانه است .

امام جمعه موقت رودان در پایان به حادثه اخیر ساختمان پلاسکو اشاره و خاطر نشان کرد: متاسفانه در این حادثه تعدادی از آتش نشانان عزیز ما با جانفشانی خود به کمک مردم حادثه دیده شتافتند و جان خود را از دست دادند و خداوند انشالله مصدوما ن این حادثه را شفا و جانباختگان را غریق رحمت خود قرار دهد .

ملت ایران حول محور ولایت حرکت می کنند

حجت الاسلام رضاجوکار، در خطبه دوم نمازجمعه این هفته شهرستان قشم با اشاره به برخی اظهار نظرها در خصوص آیت الله رفسنجانی افزود: آیت الله رفسنجانی برای پیروزی و بقای انقلاب اسلامی مفید و ارزشمند بوده است اما برخی اظهار نظرها درخصوص این شخصیت فقیه کوتاهی و برخی نظرها غلو و افراط بوده که روح این مرحوم از این حرف ها نا شاد است .

وی افزود : بهتریت تعاریف از مرحوم آیت الله رفسنجانی یار امام (ره ) و رهبری همان تعابیر پر محتوای مقام معظم رهبری بود .

امام جمعه شهرستان قشم با اشاره به برخی سخنان افراطی و تفریطی از سوی برخی مسولان ، گفت : مقام معظم رهبری نقش آیت الله رفسنجانی را در قبل و از انقلاب مبارزات هوشمندی ، مدیریت اداره امورکشورقبل و بعد انقلاب در پیام خود آوردند .

جوکار با انتقاد به سخنان یکی از مسولان هرمزگانی که گفته است امیدواریم بعد از فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی کشور در چند قطبی بودن خود باقی بماند و هیچگاه تبدیل به تک قطبی نشود ، گفت : تشییع بی نظیر و کم نظیر آیت الله رفسنجانی تدبیری از سوی مقام معظم رهبری بود که همه این مراسم را به یک نقطه وحدت و یکپارچگی ملت ایران تبدیل کردند تا کشور ازحالت اختلاف و دو قطبی شدن صیانت و حفظ شود .

وی ادامه داد : با کمال تاسف بعضی از افرادی در برخی از مجالس سخنرانی می کنند ومی گوید که بعد از فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی کشور درچند قطبی بودن خود باقی بماند و هیچگاه تبدیل به تک قطبی نشود !

امام جمعه شهرستان قشم با اشاره به اینکه این افراد هنوز معنای دو قطبی و تک قطبی بودن کشور نمی دانند ، تصریح کرد : این کشور ملتی آگاه ، بصیر و هوشیار دارد که حول محور ولایت حرکت می کنند .

جوکار در بخش دیگری از سخنان خود به حادثه دردناک آتش سوزی در ساختمان پلاسکوی تهران اشاره کرد و گفت : این اتفاق تلخ را به مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران الخصوص خانواده شهداء آتش نشان تسلیت عرض می نمایم و برای شفاعت و نجات آنهایی که زیر آواره مانده اند دست به دعا برداریم .

وی بیان کرد : حادثه آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان تولید و فروش پوشاک در تهران (پلاسکو) زنگ خطری جدی می باشد چرا که حوادثی از این دست تکرار شدنی است و مسوولان باید در زمینه تامین تجهیزات مورد نیاز و آماده سازی نیروهای انسانی تمهیدات لازم را در نظر بگیرند.

امام جمعه شهرستان قشم در ادامه با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب به نشست سالانه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا گفت: در پیام رهبری به ۲ عنصر جوانی و دانشجویی به عنوان نیروهای پیشران تاکید شده که باید با استفاده از اینها در زمینه خودسازی علمی، اخلاقی، و معنوی گام برداشته شود.
وی تصریح کرد : رهبرمعظم انقلاب در پیام خود از دانشجویان خواسته تا به واسطه رفتار و گفتار خود به رهروان راه خدا بیافزایند که این مهم درسی برای مسوولان کشور و سایر اقشار مردم است .
امام جمعه قشم در ادامه به آیین انتقال قدرت در کاخ سفید اشاره کرد و گفت: این امر هیچ ربطی به ما ندارد و رفت و آمدها تفاوتی ایجاد نمی کند، آنچه مهم است تغییر خوی ظالمانه و استکباری آنهاست ، به هیچ شخصیتی دلخوش نخواهیم بود و تا زمانی که دشمنی ادامه داشته باشد، ملت ایران در مقابل آنها ایستاده و ذره ای کوتاه نخواهند آمد .

سکوت مجامع بین المللی در مقابل قتل عام مردم یمن است

حجت الاسلام حسن علیدادی امام جمعه کیش در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه کیش با توصیه به رعایت تقوی الهی در تمامی شئون زندگی با اشاره به حادثه فروریختن ساختمان پلاسکو در تهران گفت: با امید به اینکه جان باختگان این حادثه قرین رحمت الهی قرار گرفته و افراد محصور به زودی رهایی یابند باید اذعان کرد که عبرت و درس بزرگی در این حادثه برای مسئولان کلان شهرها نهفته است و امید است مسئولان مربوطه از این اتفاق درس گرفته و برای لحظات بحرانی و بلایای طبیعی آماده باشند.

وی با اشاره به نزدیک شدن به روزهای اوج مبارزات و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افزود: اعدام حسنعلی منصور به دست شهید بخارایی زمانی که می دیدند عزت، حیثیت، دستاوردها و جایگاه ملت ایران در دنیا توسط مسئولان وقت در حال نابودی است باید دست به اقدامات انقلابی زده و روند این حرکات را کند کرده یا جلوی آن را می گرفتند.

خطیب جمعه کیش به اشغال نظامی فرودگاه مهرآباد و جلوگیری از ورود امام راحل (ره) وبه فرودگاه توسط بختیار نخست وزیر وقت رژیم پهلوی اشاره کرد و افزود: اگر به فرض چند روزی هم امام به فرودگاه وارد نمی شدند افکار، منویات، روحیات ارزشمند و پیام های امام  بردل ها نشسته و قابل مهار نبود و با بستن فرودگاه نمی شد بر دل ها عاشقان و منتظران امام تسلط داشت.

وی به تحصن روحانیون در دانشگاه تهران در اعتراض به رفتار ناشایست بختیار در بستن فرودگاه اشاره و اظهار کرد: این رفتار از سوی کسی که خود را مبارز وآزادیخواه می نامید و فرودگاه را بر روی امام بست و شکست وی در این واقعه درس عبرتی است برای تاریخ.

امام جمعه کیش به سکوت مجامع بین المللی در مقابل قتل عام و کشتار مردم مظلوم یمن توسط آل خلیفه اشاره کرد و افزود: نمونه آنچه در سال ۵۷ در ایران روی داد امروز در کشور یمن دیده می شود و همچنان کشورهای منطقه در مقابل قتل عام و اعدام جوان های پاک و حمله به آزادیخواهان سکوت مطلق را برگزیده و مجامع بین المللی و حقوق بشر نیز کوچکترین دفاعی از ملت های مظلوم بحرین و یمن نمی کنند.

وی با بیان اینکه آنچه امروز در بحرین مشاهده می شود در ادامه همان ظلم ها، فشارها و شکنجه هایی است که شاه برای جلوگیری از پیروزی انقلاب درحق جوانان رشید ایران انجام می داد ابراز کرد: امروز آل خلیفه در بحرین خود زنی کرده و زمینه نابودی خود را فراهم می آورد و امید است به زوید شاهد پیروزی مردم بحرین باشیم.

علیدادی در بخش دیگری از خطبه های این هفته نماز جمعه کیش به ورود رئیس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید اشاره کرد و افزود: این روزها در آستانه ورود شخصیتی به کاخ به اصطلاح سفید و در واقع سیاه هستم که نمادی از واقعیت موجود در آمریکا است.

وی تاکید کرد: رئیس جمهوری منتخب آمریکا قدرت را به زودی در دست گرفته و وارد کاخی می شود که در یکصد سال اخیر شاهد جنایات ساکن آن در منطقه بوده ایم و این شخص موقعیت واقعی آمریکا را در تبلیغات نشان داد.

امام جمعه کیش تصریح کرد: اختلاف ما با آمریکا جدی است و اینکه چه کسی به کاخ سفید اسباب  کشی می کند یا بیرون می رود یا قدرت در دست کدام حزب قرار می گیرد برای ما تفاوتی نمی کند.

وی ادامه داد: ما ملتی آزاد، انقلابی و مسلمان هستیم و از همه مظلومان عالم در مقابل ظلم و جور دفاع می کنیم اگر چه این ایستادگی و مقاومت خوشایند آن ها نیست در نتیجه نه از رفتن کسی خوشحال می شویم و نه از آمدن کسی نگران زیرا می دانیم مبارزه ادامه دارد.

برجام درسی بزرگی برای تمام مسئولان نظام است

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری امام جمعه شهرستان سیریک اظهار کرد: یک کشور اسلامی و جامعه ای که  همیشه مورد طلم و هجمه های تحریم و تهدید دشمنان است باید هم در مقابل خطرات احتمالی خارخی و هم حوادث و سوانح داخلی مانند سیل ، زلزله ، آتش سوزی باید مجهز  و آماده پیشگیری و رفع بحران باشد.

وی با بیان اینکه یک  جامعه اسلامی باید الگوی عملی و رفتاری آن قرآن و سنت پیامبر اسلام (ص) باشد افزود: قرآن به ما می گوید که همیشه باید به هوش و هوشیار باشیم و در هنگام خطرات و اتفاق هر خطری را باید با سلاح  مورد نیاز خودش دفع و کنترل کنیم.

امام جمعه شهرستان سیریک بیان کرد: دهه مبارک فجر معجزه ای از معجزات جهان اسلام  و واقعیتی که جهان غرب را به کلی عوض و نگران کرد و تجلی قدرت خدا و ایمان و معنویت بود که از آستین امام (ره) و ملت قهرمان و شجاع ایران بیرون آمد و معجزه‌ای را خلق کرد  که غربی ها را لرزاند شرقی ها را حیران و عالم را به خودش مشغول کرد.

صفایی حائری در پی اعدام ۳ جوان شیعه انقلابی بی‌گناه بحرینی به دست رژیم پلید ،خونخوار وابسته به آل‌خلیفه بیان کرد:  از وقتی که ملت بحرین قیام کردند و دنیا شعار آن را می‌دهد و آن اعتماد به رای مردم است و می‌خواهند مثل کشورهای دیگر رای‌شان نافذ باشد متاسفانه  رژیم وابسته به بحرین اجازه رای به مردم نمی‌دهد و برای حیات ننگین خودش در این مدت مرتب مرتکب سرکوب و جنایت می شود و زندان‌هایش را  از انقلابیون، مومنین و متدینن بحرینی که همراه با شکنجه و قتل‌های فجیع  است پر کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به یکساله شدن برجام افزود: برجام درسی بزرگی برای همه مسئولان نظام و حتی دنیا شد که امریکا هیچ وقت پایبند به حرف ها و تعهدات قانونی خودش نیست، برجام یک پرونده ننگین دیگری بر جنایت های امریکا بر ملت ایران است .

امام جمعه شهرستان سیریک یادآور شد: از کشور خود خواه ، ظالم و مستکبری چون امریکا  مردانگی و پایبندی به اصول و قواعد قانونی جای تعجب دارد برای اینکه کشوری که خودش را قلدر و یکه تازه قدرت دنیا می داند هیچ وقت احترام متقابل و حق و حرمت دیگری را به رسمیت نمی شناسد.

صفایی حائری گفت: همه مسئولین به جای حرف زدن  و وعده دادن به فکر عمل و خدمت به مردم و جامعه خود باشند برای اینکه با حرف بیکاری و اشتغال جوانان ، رکود اقتصادی  و معیشت مردم تامین نمی شود بلکه باید با اعتماد به نفس و تکیه بر توان و ظرفیت های خود آینده و جامعه خویش را آباد کرد.

وی با ابراز امیدواری نسبت به مؤثر واقع شدن نشست آستانه در ایجاد آتش‌بس در سوریه اذعان کرد: امیدواریم که نتیجه این نشست موجب برقراری و ثبات و آرامش برای مردم بی گناه و مظلوم سوریه باشد که سال هاست در خشم و آتش فتنه آل سعود وآل خلیفه در ویرانه و نا امنی به سر می برند.

برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=384581
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,256 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی