سکوت معنادار رسانه ها در خصوص مرگ زن باردار بشاگردی و نوزادش

+ پ -
سکوت معنادار رسانه ها در خصوص مرگ زن باردار بشاگردی و نوزادش

با گذشت چند روز از مرگ زن باردار بشاگردی و نوزادش به دلیل کمبود امکانات درمانی اما سکوت رسانه ها در خصوص این فاجعه سوال برانگیز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از بشاگرد نیوز، باز هم کمبود امکانات در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) شهرستان بشاگرد جان یک مادر جوان و نوزادش را گرفت.

مادر باردار ۳۹ ساله در شهرستان بشاگرد هرمزگان در نهمین ماه بارداری خود بدلیل کمبود امکانات در بیمارستان بقیه الله اعظم بشاگرد جان خود و همچنین جنین خود را از دست داد.

نامبرده چند روز پیش پس از انتقال به بیمارستان بشاگرد زایمان خود را انجام می دهد که به گفته مسئولان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بچه مرده به دنیا می آید.

بعد از فوت جنین ؛ مادر نیز ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه همان روز به بیمارستان شهرستان میناب منتقل می کنند که به دلیل خونریزی شدید زن باردار بشاگردی نیز مانند نوزاد خود فوت می کند.

مرگ این مادر و نوزاد، شهرستان بشاگرد را در بهت و حیرت فرو برده است و زمزمه های زیادی در خصوص این اتفاق در بین مردم پیچیده است که موج اعتراضات مردمی شکل گرفته است.

اما جالب اینجاست که خبرگزاری های کشور و همچنین صدا و سیما با وجود اینکه چند روز از مرگ زن باردار بشاگردی و نوزادش به دلیل کمبود امکانات گذشته است، درباره انتشار خبر مرگ وی همچنان سکوت کرده اند و تنها پایگاه اطلاع رسانی بشاگرد نیوز که سایت خبری این شهرستان می باشد به این موضوع مهم پرداخته است.

باید منتظر ماند و دید که رسانه های کشور تا کی در مورد این مظلومیت سکوت می کنند.

 

 

انتهای پیام/ م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff