سکوت جوامع بین المللی در فاجعه نیجریه تبعیض نژادی است/ مذهب تشیع تهدیدی برای منافع غرب می باشد
+ پ -
سکوت جوامع بین المللی در فاجعه نیجریه تبعیض نژادی است/ مذهب تشیع تهدیدی برای منافع غرب می باشد

کارشناس ارشد حقوق دانشگاه آزاد اسلامی بندعباس گفت: دولت و وزارت امور خارجه باید در مورد کشتار مسلمانان جهان و به ویژه شیعیان نیجریه ، را با جدیت در مجامع بین‌الملل دنبال کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سیده فاطمه حسینی ، کارشناس حقوق دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس  در گفت‌وگو با خبرنگار سوریاس با اشاره به موضوع کشتار شیعیان در نیجریه گفت: قاتلان این کشتار که دست پرورده آمریکا و اسرائیل هستندبدانند، دست قدرت الهی بالای دست هاست و روزی آنها در آتش قهر و انتقام خواهند سوخت.

 

وی از سکوت سازمان های بین المللی و سازمان حقوق بشر در محکومیت این اقدام انتقاد کرد و افزود: باید از نمایندگان سازمان ملل متحد سوال شود آیا خون مردم مستضعف آفریقایی با خون مردم مرفه اروپایی تفاوتی دارد؟ تا کی دنیا باید شاهد چنین تبیعض نژادی باشد؟

 

این کارشناس ارشد حقوق ، تصریح کرد:این حملات و عصبانی شدن های دشمنان خود نشانگر حقانیت دین اسلام است و آنها از مذهب تشیع که تهدیدی بزرگ برای رفتار خودکامه و ستم های دولتمردان کشورهای غربی و خطری بزرگ برای رسیدن به منافع شخصی ایشان است.

 

حسینی با بیان اینکه شیخ زکزکی از مریدان و شاگردان امام خمینی (ره) و مکتب اسلام است ، بیان داشت:شیخ زکزاکی و پیروانش مرید واقعی حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری هستند و می توان گفت این مکتب برگرفته از مکتب امام (ره) است .

 

حسینی خاطرنشان کرد : سکوت هر مسلمانی در قضایای این‌چنینی خیانت به اسلام است و از دولت و مسئولین کشور می خواهیم که پیگیری‌های خود را از مجامع بین المللی ادامه دهند .

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff