سکوت جامعه بین المللی در مقابل جنایات اسراییل شرم آور است
+ پ -
سکوت جامعه بین المللی در مقابل جنایات اسراییل شرم آور است

امام جمعه پارسیان با اشاره به جنایت‌ اخیر رژیم صهیونیستی در کشتن کودک ۱۸ ماهه فلسطینی ، سکوت جوامع بین المللی در قبال این جنایت را شرم آور خواند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر ، حجت الاسلام هادی میرزایی امام جمعه شهرستان پارسیان در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان ضمن دعوت مردم به تقوای الهی در قبال جنایات رژیم صهیونیستی موضع گیری کرد.

 

وی با اشاره به فاجعه انسانی در اردوگاه فلسطینی صبرا و شتیلا گفت: رژیم سفّاک صهیونیستی در طول ۳۶ ساعت ۳۵۰۰ فلسطینی را مظلومانه به شهادت رساند و این جنایت هیچگاه از حافظه تاریخی مردم جهان محو نخواهد شد.

 

امام جمعه پارسیان گفت: مهرماه ۱۳۲۷ رژیم صهیونیستی با قتل عام مردم فلسطین در مسجد و جنایات بعد از آن نوعی از توحش خود را به نمایش گذاشت اما با سکوت کشورها به خصوص کشورهای مرتجع عرب زمینه دیگر جنایات این رژیم در آینده فراهم شد.

 

حجت الاسلام میرزایی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از مظلومان عالم تأکید کرد: جهان استکبار، دولت‌های مرتجع عربی و مسلمانان آزادی‌خواه در سراسر عالم بدانند تا آزادی قدس شریف و نابودی کل جریان صهیونیستی از این منطقه، مردم ما از حمایت مقاومت و تفکر مقاومت دست بر نخواهند داشت.

 

امام جمعه پارسیان با اشاره به موضوعات هسته‌ای کشور خاطر نشان کرد: نباید به آنچه در خصوص موضوعات هسته‌ای به دست آورده‌ایم ذوق زده شویم زیرا که این ذوق زدگی باعث توقف می‌شود.

 

حجت الاسلام میزایی ادامه داد: پیشرفت باید در دستور کار قرار گیرد و نباید نگران هزینه‌های احتمالی بود همانگونه که نباید به آنچه به دست آورده‌ایم راضی باشیم و این دو موضوع باید توأمان مد نظر قرار بگیرد.

 

امام جمعه پارسیان در پایان تأکید کرد: در خصوص مسائل کلان بویژه موضوعات هسته‌ای و پیشرفت کشور باید به استحکام از درون توجه شود تا جبهه داخلی یک صدا در مقابل منافع ملی موضع گیری کند.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff