سپاه یاری‌رسان مدیریت کنگره اربعین حسینی است/استقرار بیمارستان‌های صحرایی و بالگردهای نجات و امنیت در مرز
+ پ -
سپاه یاری‌رسان مدیریت کنگره اربعین حسینی است/استقرار بیمارستان‌های صحرایی و بالگردهای نجات و امنیت در مرز

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان این که سپاه در حوزه‌های مختلف یاری‌رسان مدیریت کنگره اربعین حسینی است، از استقرار بیمارستان‌های صحرایی و حضور بالگردهای نجات و امنیت، در مرزهای منتهی به عراق خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار حسین سلامی در بازدید از مرز بین‌المللی شلمچه و نحوه خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از شلمچه، اظهار کرد: با تلاش‌هایی که انجام گرفته از سوی نهادهای ذی‌ربط در ارتباط با روان‌سازی و ارائه خدمات به زائران آنچه مشاهده شد تردد روان و سهل زائران است.

وی با بیان اینکه مردم و اتباع کشورهای دیگر که قصد عبور از این منطقه را دارند به مشکلی برنمی‌خورند و این حاصل زحمات دستگاه‌ها و مشارکت مردم است تصریح کرد: مردم با درک خوبی که دارند و تلاش تمام دستگاه‌های مرتبط شاهد یک خدمت‌رسانی کم‌نقص و روان در مرز شلمچه هستیم.

سلامی عنوان کرد: در بازگشت زائران نیز شاهد تردد روانی بودیم و عزیزانی که قصد بازگشت به کشور را دارند با مشکلی روبه‌رو نخواهند بود.

وی در خصوص امنیت زائران در داخل کشور و خارج خاک ایران در کنگره عظیم اربعین حسینی تأکید کرد: کشور ما از امنیت پایداری برخوردار است و در حقیقت در خصوص امنیت زائران در خاک عراق همین موضوع برقرار است و تا به امروز گزارش نگران‌کننده‌ای به ما نرسیده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران یادآور شد: سپاه در حوزه‌های مختلف یاری‌رسان مدیریت کنگره اربعین حسینی است. همچنین در خصوص اسکان زائرین، تغذیه، حمل‌ونقل، امداد و نجات و استقرار بیمارستان‌های صحرایی از اقدامات سپاه در این خصوص است.

این مسئول گفت: همچنین در موضوع حضور بالگردهای نجات و امنیت، سپاه اقدامات خوبی را صورت داده است.

سلامی در پایان خاطرنشان کرد: تمام امکانات سپاه در سطح استان و کشور در اختیار ستاد اربعین کشور قرار گرفته و تمام تلاش برای بهتر برگزار شدن این کنگره عظیم انجام پذیرفته است.

 پیش از این سردار علی فضلی از مرز بین‌المللی شلمچه و شرایط تردد زائران نیز بازدید داشته است.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff