سپاه و بسیج، آماده خدمت در تمامی بحران ها/ ۲طرح خدمات رسانی در پارسیان افتتاح شد + تصاویر

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سرهنگ هدایت الله امیری، جانشین فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان به همراه هیئت همراه، فرماندار شهرستان، بخشدار مرکزی و کوشکنار و فرمانده سپاه پارسیان و رییس اداره صمت از قرارگاههای تحول محلات، کارگاههای تولید دستکش و ماسک بازدید و پروژه آب رسانی به روستای ستلو و کارگاه تولیدی قطعات بتنی گروه جهادی حاج قاسم سلیمانی را افتتاح کرد.

 

سرهنگ امیری، با اشاره به فعالیت های قرارگاه تحول محلات سپاه افزود: شناسایی ظرفیت‌های مختلف هر محله از وظایف قرارگاه طرح تحول محله است تا آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی محلات را شناسایی کنند و در این راه پیوند هرچه بیشتر پایگاههای بسیج و مسجد بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

 

سرهنگ امیری، در ادامه با اشاره به اقدامات جهادی بسیجیان در راستای مبارزه و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، گفت: خوشبختانه قرارگاه‌های مختلفی که در سپاه پارسیان تشکیل‌شده نسبت به تهیه و تولید ماسک، تهیه بسته‌های غذایی برای افراد کم برخوردار، ضدعفونی و گندزدایی معابر عمومی در شهر و روستا وارد عمل شده و تا تحقق شکست ویروس کرونا پای‌کار خواهد ماند.

 

جانشین فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، با بیان اینکه سپاه و بسیج با تمام توان آماده خدمات‌رسانی به مردم در تمامی بحران‌ها هستند، افزود: موضوع اقتصادی و اجتماعی دو مقوله مهم هستند که که در این اوضاع کرونا باید از آن به عنوان یک فرصت استفاده کرد و برای مردم خدمتگزاری نمود.

 

وی، هدف دشمنان در جنگ اقتصادی و تحریم‌ها را ناامید کردن مردم در حوزه اقتصادی دانست و اظهار‌کرد: نسخه شفابخش مقابله با ترفند دشمن خدمات‌رسانی و محرومیت‌زدایی، اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در مناطق با توجه به ظرفیت‌های مناطق روستایی و محروم است.

 

در این دیدارها خط توسعه شبکه آبرسانی ۳۰۰ متری به روستای ستلو که توسط بسیج سازندگی سپاه پارسیان انجام شده بود و کارگاه تولیدی قطعات بتنی گروه جهادی حاج قاسم سلیمانی نیز افتتاح شد.