سياستمداران آمريكا دست از درنده خويي بر نمي دارند/ ملت ايران با وجود مشكلات اقتصادي عاشقانه پاي انقلاب هستند

+ پ -
سیاستمداران آمریکا دست از درنده خویی بر نمی دارند/ ملت ایران با وجود مشکلات اقتصادی عاشقانه پای انقلاب هستند

خطیب نماز جمعه پارسیان با اشاره به خوی استکباری سیاستمداران آمریکایی، اظهار کرد: سیاستمداران آمریکا دست از درنده خویی بر نمی دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان با اشاره به سخنان مهم مقام معظم رهبری در دیدار ۱۹ دی با مردم قم که همچون همیشه از جهات مختلف حائز اهمیت و قابل توجه بود آن هم در شرایطی که برخی تصور می کردند حوادث روزهای اخیر کشور را در وضعیت بدی قرار داده است اما نگاه معظم له مالامال از امید به آینده بود و در عین تذکر درباره مشکلات اقتصادی مردم فلش ماجرا را دقیقا سوی کانون اصلی فتنه یعنی دشمنان دیرینه انقلاب بردند.

 

میرزایی ادامه داد: مقام معظم رهبری در واکنش به رفتار احمقانه آمریکایی ها در حوادث اخیر ریشه تمام دشمنی ها و توطئه‌های ضد ملت ایران را انقلاب اسلامی دانستند و فرمودند: تمام حرکات ناکام دشمن در این چهل سال در واقع پاتک به انقلاب است زیرا انقلاب حضور سیاسی دشمن را ریشه کن کرد.

 

وی گفت: موضعی که مقام معظم رهبری برای آمریکا ترسیم می کند یک موضع تدافعی و انفعالی است لذا در سایه همین اقتدار است که وعده تلافی رفتار احمقانه ترامپ را می دهد و البته آمریکایی ها بهتر می دانند که این وعده صادق است.

 

امام جمعه پارسیان با هشدار به دشمنان قسم خورده انقلاب و برخی خود فروخته ها ی این نظام، اظهار کرد: دشمنان انقلاب بدانند مردم با وجود گلایه های فراوان و گله مند بودن از مشکلات اقتصادی عاشقانه پای انقلاب هستند و از انقلاب دفاع می کنند.

 

خطیب نماز جمعه پارسیان، با اشاره به تذکرات پیاپی مقام معظم رهبری در خصوص توجه به معضلات اقتصادی مخصوصا توجه به اقتصاد مقاومتی و فاصله گرفتن از خام فروشی عنوان کرد:
در صورت عمل به فرامین معظم له قطعا در جایگاه بالاتر و میزان رضایتمندی مردم هم رشد شگفت انگیزی پیدا کرده بود.

 

میرزایی به کلام مقام معظم رهبری که از این نارضایتی مردم به زخم تعبیر کردند، تصریح کرد: برای درمان این زخم باید کمر همت ببندند و اجازه ندهند آرزوی آمریکا در ناامیدی مردم از حل مشکلات اقتصادی تحقق پیدا کند.

 

وی به شکست های آمریکا در برابر ملت ایران اشاره کرد و افزود: آمریکا در برابر مردم ما تحقیر شده و این درس بزرگی به ملل عالم است و تحمل این وضع برای آنها بسیار دشوار است و می کوشند به هر نحو ممکن ما را از راهی که آمده ایم بازگردانند اما با همت مسئولان در جبران مشکلات زندگی مردم آمریکا این آرزو را به گور خواهد برد.

 

امام جمعه پارسیان گفت: تجربه نشان داده است که سیاستمداران سلطه طلب آمریکا هرگز دست از خصلت فرعونی و درنده خویی بر نخواهند داشت و الا باید از شکست های پیاپی بعد از روی کار آمدن ترامپ عبرت می گرفتند، از شکست توطئه‌ تجزیه عراق تا نا امیدی از اغتشاشات در ایران که با بصیرت و مقاومت مردم ایران تیرشان به سنگ خورد.

 

خطیب نماز جمعه پارسیان با اشاره به ۲۶ دی ماه سالروز فرار شاه خائن، آن را یکی از روزهای به یادماندنی مردم ایران در مبارزه با دیکتاتوری پهلوی غاصب دانست و ان را اولین مرحله در پیروزی ملت بزرگ ایران خواند و این فرار اولین فرار شاه خائن نبود که با کودتای سیاه آمریکایی در سال۳۲ مجدد بازگردد چون با موج خروشان انقلاب مردم که خواستار نظام سیاسی بر مبنای احکام و قوانین اسلامی بودند برخود و به سیاه چال تاریخ پیوست شدند.

 

میرزایی با اشاره به سالروز اسارت تفنگداران آمریکایی توسط دریا دلان سپاه دریایی در جزیره فارسی، اظهار کرد: به اسارت درآوردن نظامیان آمریکایی پیروزی آشکار در حساس ترین مقاطع انقلاب اسلامی بود که به لطف خدا انجام گردید.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff