1

سومین رویداد تولید محتوای تخصصی دیجیتال بسیج هرمزگان برگزار می شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حسن پیروی منش معاون فضای مجازی و اطلاع رسانی سپاه امام سجاد(ع)استان هرمزگان با اشاره به برگزاری سومین رویداد تولید محتوای تخصصی دیجیتال بسیج در استان هرمزگان اظهار کرد: این رویداد برای شناسایی و کشف استعدادهای نوجوانان و جوانان بسیجی برگزار می شود.
پیروی منش افزود: در این رویداد افراد در دو مرحله (استانی و کشوری) در حوزه های نرم افزار، بازی و انیمیشن به رقابت می پردازند.
وی ادامه داد: این رویداد در ۴۸ ساعت برگزار می شود به صورتی که گروه ها باید در این زمان با کمک منتورها دربخشی که درحال فعالیت هستند و با توجه به موضوعی که به آنها داده میشود با یکدیگر رقابت سالم داشته باشند که در پایان به نفرات برگزیده جوایز نفیس اهدا خواهد شد.
معاون فضای مجازی و اطلاع رسانی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با بیان اینکه سازمان بسیج مستضعفین به عنوان بزرگترین نهاد مردمی جهان به عنوان پیشران انقلاب اسلامی در همه عرصه های پیشرفت و زمینه ساز تمدن نوین اسلامی فعالیت می کند؛ تصریح کرد: امروز بزرگترین ماموریت آن تولید قدرت نرم برای جمهوری اسلامی است.
پیروی منش ابراز کرد: امروز بسیج با حضور در فضای مجازی و تعریف الگوی مبنایی برای تبیین عرصه ها و حدود ثغور فضای مجازی به نقش آفرینی جدی و موثر در فضای مجازی خواهد پرداخت تا منجر به شکست کامل محاصره تبلیغاتی دشمن و زمینه سازی تمدن نوین اسلامی شود.
وی با اشاره به الکترونیکی بودن اکثر امورات جامعه افزود:حضور متخصصان عرصه تولیدات دیجیتال در این رویداد می تواند نسبت به جذب ایده های نو و خلاقانه در راستای رشد پتانسیل های موجود در سطح استان هرمزگان کمک شایانی نماید.
معاون فضای مجازی و اطلاع رسانی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان بر لزوم کاهش وابستگی فضای مجازی کشور از خارج تاکید و خاطرنشان کرد: باید با اراده جهادی و انقلابی و با تولید محتوا در حوزه‌های مورد نیاز در فضای مجازی ورود کنیم.
پیروی منش گفت: این رویداد بزرگ استانی بسیج، فرصتی مناسب برای کشف استعدادهای موجود در سطح استان و همچنین ساماندهی و بکارگیری نیروهای تولید محتوای تخصصی می باشد.
گفتنی است سومین رویداد تولید محتوای تخصصی بسیج در استان هرمزگان با همکاری سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان از تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ لغایت ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ با حضور تیم های مختلف از سراسر هرمزگان در مکان حسینیه عاشقان ثارالله مرکز استان برگزار می گردد.
انتهای پیام/