سومین رویداد تولید محتوای تخصصی دیجیتال بسیج هرمزگان برگزار می شود

پیروی‌منش از برگزاری سومین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج در استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حسن پیروی منش معاون فضای مجازی و اطلاع رسانی سپاه امام سجاد(ع)استان هرمزگان با اشاره به برگزاری سومین رویداد تولید محتوای تخصصی دیجیتال بسیج در استان هرمزگان اظهار کرد: این رویداد برای شناسایی و کشف استعدادهای نوجوانان و جوانان بسیجی برگزار می شود.
پیروی منش افزود: در این رویداد افراد در دو مرحله (استانی و کشوری) در حوزه های نرم افزار، بازی و انیمیشن به رقابت می پردازند.
وی ادامه داد: این رویداد در ۴۸ ساعت برگزار می شود به صورتی که گروه ها باید در این زمان با کمک منتورها دربخشی که درحال فعالیت هستند و با توجه به موضوعی که به آنها داده میشود با یکدیگر رقابت سالم داشته باشند که در پایان به نفرات برگزیده جوایز نفیس اهدا خواهد شد.
معاون فضای مجازی و اطلاع رسانی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با بیان اینکه سازمان بسیج مستضعفین به عنوان بزرگترین نهاد مردمی جهان به عنوان پیشران انقلاب اسلامی در همه عرصه های پیشرفت و زمینه ساز تمدن نوین اسلامی فعالیت می کند؛ تصریح کرد: امروز بزرگترین ماموریت آن تولید قدرت نرم برای جمهوری اسلامی است.
پیروی منش ابراز کرد: امروز بسیج با حضور در فضای مجازی و تعریف الگوی مبنایی برای تبیین عرصه ها و حدود ثغور فضای مجازی به نقش آفرینی جدی و موثر در فضای مجازی خواهد پرداخت تا منجر به شکست کامل محاصره تبلیغاتی دشمن و زمینه سازی تمدن نوین اسلامی شود.
وی با اشاره به الکترونیکی بودن اکثر امورات جامعه افزود:حضور متخصصان عرصه تولیدات دیجیتال در این رویداد می تواند نسبت به جذب ایده های نو و خلاقانه در راستای رشد پتانسیل های موجود در سطح استان هرمزگان کمک شایانی نماید.
معاون فضای مجازی و اطلاع رسانی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان بر لزوم کاهش وابستگی فضای مجازی کشور از خارج تاکید و خاطرنشان کرد: باید با اراده جهادی و انقلابی و با تولید محتوا در حوزه‌های مورد نیاز در فضای مجازی ورود کنیم.
پیروی منش گفت: این رویداد بزرگ استانی بسیج، فرصتی مناسب برای کشف استعدادهای موجود در سطح استان و همچنین ساماندهی و بکارگیری نیروهای تولید محتوای تخصصی می باشد.
گفتنی است سومین رویداد تولید محتوای تخصصی بسیج در استان هرمزگان با همکاری سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان از تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ لغایت ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ با حضور تیم های مختلف از سراسر هرمزگان در مکان حسینیه عاشقان ثارالله مرکز استان برگزار می گردد.
انتهای پیام/