تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 192858
تاریخ انتشار:پنج شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۱| تعداد نظرات :۲۰ دیدگاه
پ

سوال از مردم، پاسخ از مسئولین

” پرسش از شما پاسخ از مسوولین” بنا دارد سوالات مخاطبان و هم استانی های عزیز را با مسئولین استانی و شهرستانی در میان بگذارد و پاسخ آن ها را انتشار دهد.

سوال از مردم، پاسخ از مسئولین

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،طبق هماهنگی های انجام شده ، این هفته احمد جباری( نماینده مردم غرب هرمزگان ،ریس کمیته حمل و نقل مجلس و عضو فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی)، مهمان بخش “پرسش از شما پاسخ از مسولین ” شبکه اطلاع رسانی هرمز  می باشد.
 بر این اساس شما مخاطبین می‌توانید سوالات خود را ذیل این مطلب و در قسمت نظرات برای ما ارسال نمائید.
سئوالات و انتقادات شما پس از دسته‌بندی توسط خبرنگار ” شبکه اطلاع رسانی هرمز” با احمد جباری در میان گذاشته می‌شود و پاسخ ها در همین بخش انتشار داده می شود.

*مهمان هفته آینده ابوالقاسم جراره نماینده مردم مرکز استان می باشد*

همچنین مسولان استانی و شهرستانی می توانند جهت رزرو این بخش در هفته های آینده با مدیر مسول شبکه اطلاع رسانی هرمز به شماره ۰۹۳۷۲۰۶۲۰۹۱ تماس حاصل نمایند.
 سوالات خود را در قسمت نظرات سایت ثبت نمایید.

نماینده محترم در حال پاسخگویی به سوالات می باشد

لطفا سوال نفرستید/منتظر پاسخ باشید

 

 

 

عبداللهی از بستک :

با سلام، درمورد سهمیه سرباز معلم و نحوه پذیرش و انتخاب افراد برای انجام خدمت سربازی توسط اداره آموزش وپرورش بستک، لطفا توضیح دهید که چرا امتیازبندی براساس خانواده فرهنگی بوده است؟ در حالی که افراد متقاضی را باید از سطح سواد و آموزش دادن سنجید چون دلیل نمی شود هرکس از خانواده فرهنگی است بتواند معلم خوبی باشد، این در حالی ست که باید آینده سازان شهرستان و کشور را آموزش بدهند.

جواب : با سلام، هر وزارتخانه دستورالعمل وبخشنامه های خاص خود را دارد که در مورد سرباز معلم ها آموزش و پرورش باید توضیح دهد، که آیا دستورالعمل است یا بخش نامه است؟

تا آنجائیکه ما اطلاع داریم در قانون چنین چیزی لحاظ نشده است. با بررسی هایی که از وزارت آموزش و پرورش انجام داده ایم اولویت جذب سرباز معلم ها را با خانواده های فرهنگیان گذاشته اند و این مختص به بستک یا استان نمی باشد و در کل کشور این موضوع اتفاق افتاده است اما من معتقدم و باید اینگونه باشد که نه تنها در جذب سرباز معلم بلکه در طی استخدام ها و بکارگیری نیرو فراخوان عمومی داده شود.

انجیردان : جاده انجیردان در رودبار بستک کی درست میشود؟ نمونه اش جاده ای از رودبار بستک بسمت بندرعباس که تا جیهون خاکی ست و در دوره قبل هم این بیابان را رنگ آلود کردید. بی زحمت پاسخ دهید؟

جواب : با سلام ، جاده رودبار به بستک به جهت اینکه یک پروژه شهرستانی و استانی ست و اعتبار آن با محدودیت منابع مواجه می باشد، طبق هماهنگی که بنده با استانداری محترم و راه و شهرسازی          داشته ام، نیمه تمام مانده و ۱۰ کیلومتر آن با توجه به اعتباری که از محل ماده ۱۸۰ اختصاص یافته است عملیات اجرایی آن شروع میشود . این سوال را از مدیر محترم راه باید پرسید و مسئول راه سازی و اجرای پروژه ها نیز اداره راه و شهرسازی می باشد و نمایندگان پیگیر تامین اعتبار و اجرای قانون که نباید روستای با تراکم جمعیت از راه مناسب برخوردار نباشند ، می باشند و ان شاءالله این مورد بطور جدّ در دستور کار قرار خواهد گرفت.

 

—————————————————————————————————————————————-

زهرا : سلام ، من از روستای محروم شهرستان بندرلنگه هستم حضرتعالی که نماینده ما هستید چه برنامه ای برای کم کردن محرومیت بخش پدل و لمزان ریخته اید؟

جواب : با سلام، کار نماینده قانونگذاری ست ، نماینده باید اختیاری که قانون به او داده است در راستای پیشنهادات ، طرحها و بررسی لوایح دولت ، قانونی را مصوب نماید که توسعه عمران و آبادانی مناطق در آن دیده شود. بنده نیز به عنوان یک نماینده که سوگند خورده ام از زمان ورودم به مجلس تا به امروز در پی تصویب قوانین ، در راستای تقویت سیاست های نظام جمهوری اسلامی و توسعه عمران و آبادانی مناطقم که پدل و لمزان نیز شامل این مناطق میشود ، بوده ام. آنچه از مالیات بر ارزش افزوده و شرایط آلایندگی مراکز تولیدی، نفتی و گازی در شهرستان بندرلنگه به خزانه کل کشور می رفته ، طی پیشنهادی در برنامه پنجم توسعه مصوب گردید این اعتبار در خود شهرستان بندرلنگه و روستاهای آن هزینه گردد که امروز نه تنها در پدل و لمزان بلکه در جای جای شهرستان بندرلنگه به درستی اثر این قانون را در بوستان سازی ، خیابان کشی و زیباسازی سواحل پیداست. از طرفی پیگیری جهت تامین اعتبار و قانونی کردن مسیر بستک به سمت لمزان از طریق پاسگاه مهران و تامین اعتبار آن از محل اعتبارات ملی که فاصله بخش مهران (لمزان) و منطقه پدل تا بستک را به نیم ساعت می رساند و این مسیر به عنوان مسیر ارتباطی بخش جناح شهرستان پارسیان و شهرستان لامرد به بندرعباس قرار        می گیرد ، خود یکی از راه های توسعه شهرستان می باشد.

 —————————————————————————————————————————————-

زارعی از بستک : نماینده محترم مشکل آب شرب بستک کی حل می شود و چه جوری ؟

جواب: ضمن سلام خدمت سوال کننده محترم آقای زارعی از بستک ، نمی دانم منظور شما شهر بستک می باشد یا شهرستان ؟ ما الحمدالله در بستک مشکل حاد و خاصی در زمینه آب شرب نداریم، اگر منظورتان شهرستان است که هم شهر بستک و هم شهر جناح از آب آشامیدنی برخوردار می باشند اما گاهاً مشکلاتی که در خط لوله ایجاد می شود باعث میشود شهروندان عزیز بستکی و جناحی ما چند روز شاید بعضاً یک هفته در جهت تامین آب خود با مشکل مواجه شوند که خوشبختانه امسال با دعوت از جناب آقای مهندس جانباز مدیرعامل محترم شرکت آب و فاضلاب کشور و بازدید از شهرستانهای بندرلنگه ، بستک و پارسیان و نیز با برگزاری جلسه ای با معتمدین و شورای شهر بستک و چاره اندیشی در اینخصوص، مشکلات یاد شده به حداقل رسیده و مقرر گردید در محدوده ای که این انتقال خط مشکل دارد تامین اعتبار و اصلاح شبکه انجام گیرد که مدیران آب استان و شهرستان بایستی به طور جدّ این موضوع را دنبال کنند.

اما درخصوص منطقه فرامرزان در بخش جناح با ۳۲ میلیارد تومان اعتبار موفق شدیم ردیفی را در جدول بودجه کل کشور تحت عنوان آنتنی خط محرم برای این مورد اختصاص دهیم که خوشبختانه این عملیات به پایان رسید و مردم فرامرزان از نعمت آب خط محرم برخوردار شدند.

در بخش مرکزی بستک انتقال آب از دشت براشت تا بسیاری از روستاهای گوده رسیده که این روند و اجرای این پروژه ادامه دارد و در هرنگ و کوخرد نیز از ظرفیت آب شیرین کن استفاده میشود و اما طرح بزرگی که برای همیشه میتوان مشکل شهرستان بستک را حل نماید، انتقال آب از دریا از طریق بندرچارک به بخش جناح و شهرستان بستک می باشد این طرح مصوب گردیده و قرار است بزودی با همکاری بخش خصوصی اجرایی گردد./

 —————————————————————————————————————————————-

حسنی : با سلام جناب جباری نماینده محترم . حضرتعالی نماینده کل کشور خصوصاً منطقه انتخابیه خود هستید، چرا در پارسیان حاضر نمی شوید تا به سوالات و مشکلات مردم پاسخ دهید؟ چرا طی دو دوره نمایندگی مشاوری در پارسیان ندارید که درد مردم را منعکس کند و چرا با مردم شهرستان پارسیان مدارا نمی کنید و حضورتان را از آنان دریغ می دارید؟

جواب : ضمن سلام ، بنده خطاب به دوست عزیز و سوال کننده جناب آقای حسنی باید عرض نمایم بنده بیشترین حضور در سطح حوزه انتخابیه ام و شهرستان پارسیان را دارم. حضور در روستاها ، شهرها ، جلسات با مردم ، نخبگان ، شوراها ، دهیاران و شهرداران و حضور متقابل جمعی از مردم ، نخبگان ، شوراها و دهیاران و شهرداران در دفتر اینجانب در تهران و نیز حضور به همراه شوراها ، شهرداران و دهیاران در سطح وزارتخانه ها ، در دفتر وزراء و معاونین وزارتخانه ها و سازمان ها برای پیگیری و حل مسائل و مشکلاتشان و همچنین داشتن مشاورینی در سطح شهرستان و هماهنگی آنان با بنده در موضوعات مختلف الحمدالله توفیقاتی را بدنبال داشته است. شاید شما سوال کننده محترم در جریان این موارد نباشید و بد نیست بدانید که حتی بنده در مساجد و نمازجمعه ها نیز برای ارتباط با مردم حضور پیدا می کنم و ضمن سخنرانی در بین مردم به مسائل و مشکلات آنان گوش میدهم.

—————————————————————————————————————————————-

 

زاکری از قشم: باسلام و عرض ادب خدمت نماینده محترم ؛ با توجه به کمبود آب در استان هرمزگان بخصوص جزیره قشم چرا مجلس به دولت فشار وارد نمی کند تا مشکلات مردم قشم حل شود؟! آیا نمایندگان مجلس کم کارند یا دولت بی توجه ای می کند؟

جواب : با سلام ، خوب ما هم چه در تذکرات و چه در سوال و استیضاح وزیر نیرو مرتب خواستار استفاده از ظرفیت دریا برای آبرسانی به مناطقمان شده ایم ، همکاری هایی در سطح وزارت نیرو وجود داشته است گرچه الان مرکز تولید آب و برق قشم در حال اجراست اما از این ظرفیت باید خیلی زودتر از اینها استفاده میشد ” بر لب دریا و لب تشنه ماندن جایز نیست ! ” مسئولین وزارت نیرو و مناطق آزاد باید هرچه سریعتر نسبت به حل مشکل بی آبی مردم در جزیره قشم اقدام نمایند که ان شاءالله محقق خواهد شد.

 

 —————————————————————————————————————————————-

کاظم : سلام راه ارتباطی پارسیان به بندرعباس وضعیت مناسبی ندارد چرا مسئولین به فکر این جاده نیستند ؟ چرا کار می کنند اما بکندی ؟ جناب آقای جباری رئیس کمیته حمل و نقل مجلس شما پاسخ ما را بدهید.

جواب : ضمن سلام، مسیر ارتباطی پارسیان به بندرعباس تحت عنوان کریدور غرب به شرق بسیار حائظ اهمیت می باشد. کم عرض بودن این مسیر طی سالها برای هم میهنان و هم استانیهای عزیزمان حادثه آفرین بوده و جان بسیاری را به کام مرگ برده است. بنده از ابتدای دوره اول ورود به مجلس به طور جدّ و قاطعانه از طریق دولت گذشته و دولت فعلی و نیز وزرای راه و شهرسازی و نفت پیگیر بودم چرا که به دستور رئیس جمهور وقت در جلسه ای که ما در دفتر رئیس جمهور داشتیم، دستور دادند قراردادی فی مابین وزارت نفت و وزارت راه وقت تنظیم گردد و بخشی از مسیر یاد شده از سمت پارسیان با اعتبار دو وزارتخانه ( نفت و راه) احداث گردد. در زمان استانداران گذشته اینجانب با دو استاندار وقت و وزیر راه و نیز وزیر نفت جلساتی را در تهران برگزار نمودیم و تمام توان را گذاشتیم تا به عنوان مصوبه در دولت وقت قرار دهیم و در جدول بودجه کل کشور در کمیسیون عمران ردیف خاص را به این پروژه اختصاص دادیم. خوشبختانه در دهه فجر سال ۱۳۹۳ قریب به ۱۲۰ کیلومتر از سمت پارسیان تا رستاق به صورت دو بانده زیر ترافیک رفت و با پیگیری هایی که از وزارت خانه و سازمان راه داری انجام دادیم و مکاتباتی که از کمیسون عمران مجلس و کمیته حمل ونقل با وزارت راه و شهرسازی داشتیم ، تعریض و روکش آسفالت ادامه مسیر در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه دراین مسیر از وضعیت خوبی برخوردار شدیم .

قسمت دوم از بندرلنگه به سمت رستاق نیز راه سازی و دو بانده نمودن این مسیر در حال انجام می باشد که متأسفانه محدودیت منابع و اعتبار کافی کار را به کندی پیش می برد و از بندرخمیر به سمت بندرلنگه نیز تا پاسگاه مهتابی بصورت دو بانده به اتمام رسیده است که قریب به ۹۰ درصد کار پیشرفت داشته است.

 

 —————————————————————————————————————————————-

شیبکوه : با سلام و عرض ادب خدمت نماینده محترم ، موضوع گمرک چارک و آب نمای چارک چه شد ؟ بی زحمت پاسخ مردم چارک را بدهید.

جواب: با سلام ، در رابطه با گمرک من هم موافق با نظر شما هستم که باید بسیار فعال و انواع و اقسام صادرات و واردات دراین گمرک شکل بگیرد اما دستگاههای سیاسی و امنیتی و استانداری محترم و فرمانداری محترم باید از طریق وزارت کشور تقاضای مرز رسمی را بنمایند که با توجه به جلسات متعددی که در محل گمرک چارک با دعوت اینجانب از مسئولین بنادر و گمرک و فرمانداری محترم داشته ام و نیز پیگیری هایی که در سطح ملی نموده ام مقرر گردید فرمانداری محترم جهت پیگیری مرز رسمی دریایی بندر چارک از طریق وزارت محترم کشور اقدام نماید. دولت به سمت کوچک سازی و        کم کردن تعداد گمرکات می باشد چون در فاصله ۴۰ کیلومتری گمرک کیش و در ۶۰ کیلومتری گمرک بندرلنگه می باشد، اما بنده با تمام توان در جهت حفظ شرایط موجود تلاش نموده ام .

و اما آبنما : در ورودی شهر بندرچارک متأسفانه آبنمایی وجود دارد مخصوصاً در فصل بارندگی برای مردم دردسرساز می شود. این موضوع در کمیسیون ایمنی راه ها مطرح شده و از محل ماده ۱۸۰ نیز مبلغی لحاظ گردیده و بنده نیز چندین بار در صحن علنی مجلس به وزیر محترم راه و شهرسازی تذکر داده ام، وزارت راه و شهرسازی نیز پاسخ داده که اصلاح این مسیر در دستور کار آنان می باشد.              ان شاءالله اداره کل راه و شهرسازی هرچه سریعتر نسبت به اصلاح و بهسازی این مسیر اقدام نماید.

 —————————————————————————————————————————————-

احمد مبارکی : با سلام خدمت نماینده محترم . اعتباراتی قرار بوده از محل ماده ۱۸۰ محقق شود چرا نشد ؟ خصوصاً برای سالن ورزشی روستای میلکی پارسیان

جواب : ضمن سلام و تشکر از جناب آقای مبارکی عزیز ، بدنبال حضور و بازدیدی که اینجانب بعنوان نماینده مردم از سالنی که بقول شما از محل دیه مرحوم عزیز از دست رفته در حال ساخت می باشد و نیز کوچه و خیابانهایی که نیاز به تامین اعتبار داشت ، بنده با هماهنگی معاونت محترم برنامه ریزی استانداری، اعتباری را از محل ماده ۱۸۰ به این امر اختصاص دادیم و نیز از محل اعتبارات ملی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز پیگیر اعتبار برای اصلاح و بهسازی کوچه و معابر روستای میلکی شدم که دستور کتبی آن را به شورای محترم اسلامی اعلام نمودم.

 —————————————————————————————————————————————-

مهران : سلام رئیس محترم کمیته حمل و نقل مجلس

درخصوص جاده شهید رجایی و باهنر به بندر چه فکری کردید؟ چرا هنوز شاهد تصادفات بسیاری در این جاده پر ترافیک هستیم؟ چرا باید تریلرها و خودروهای سبک در این جاده عبور و مرور کنند؟

جواب : ضمن سلام ، بندر شهید رجایی بعنوان بزرگترین بندر تجاری کشور می باشد. بارها هم بنده بعنوان نماینده مردم شریف هرمزگان و هم بعنوان رئیس کمیته حمل و نقل مجلس شورای اسلامی و هم در کمیسیون ایمنی راهها و هم در صحن مجلس و هم در کمیسیون عمران این موضوع را مطرح نمودم و در برنامه دولت و وزارت راه وشهرسازی این موضوع لحاظ شده است که موضوع بهسازی و اتوبان مسیر یاد شده لحاظ شده ، امیدواریم مسئولین امر هرچه سریعتر نسبت به اجرایی شدن این پروژه بسیار مهم اقدام نمایند./

 —————————————————————————————————————————————-

پارسیان : سلام آقای جباری، سالن روستای ستلو که الان ۶ ساله در اولویت است کی ساخته می شود؟ چرا با مردم این روستا که بزرگترین روستای بخش کوشکنار است نشست حضوری ندارید ؟ درخواست جلسه پرسش و پاسخ داریم.

جواب : به مردم خوب ستلو عرض سلام دارم، اگر مردم مهربان ستلو یادشان باشد مردم روستا سخت با مشکل بی آبی و نوسانات شدید برق دست و پنجه نرم می کردند. خیابان های روستا نیز مشکل داشت ، بنده ضمن تذکر به مسئولین امر هم مشکل آب مردم ستلو را حل کردم هم جهت تامین اعتبار مورد نیاز برای شبکه های برق مردم عزیز ستلو تلاش کردم و هم طرح هادی روستا را از طریق جذب اعتبار ملی به مسئولین امر کمک کردم. سالن ورزشی روستای ستلو با درخواست نامه ای از سازمان مدیریت و برنامه ریزی از طریق ماده ۱۸۰ قانون که به دنبال آن هستیم که ان شاءالله هرچه زودتر عملیات اجرایی آن آغاز گردد و از طرفی با دوستان شورای محترم اسلامی ستلو که نمایندگان مردم در روستا می باشند نیز جلساتی داشتیم و آمادگی دارم هر زمانی مردم عزیز ستلو و شورای محترم اسلامی زمان آن را اعلام نمایند در جلسه پرسش و پاسخ روستای ستلو حضور یابم.

 —————————————————————————————————————————————-

مصطفی : باسلام شما بعنوان نماینده هرمزگان نه بعنوان نماینده مردم غرب وضعیت راه های روستایی را دریابید.

جواب : ضمن سلام و تشکر از دغدغه شما نسبت به راههای روستایی ، بنده خودم بعنوان کسی که هم اهل روستا هستم و هم در روستا زندگی می کنم در جهت توسعه و ساخت راه روستایی در قانون بودجه قدمهایی برداشته ام و اتفاقات خوبی در ایجاد و ساخت راه های روستایی در سطح استان افتاده است از توجه و تذکر شما نیز تشکر می نمایم. امیدواریم بتوانیم در ادامه مسیر با دعای خیر شما و تذکرات شما مردم شریف توفیقاتی کسب نماییم.

—————————————————————————————————————————————-

 

ک : آقای جباری تا حالا چه حمایتی از مؤلفین کردید لطفا پاسخ دهید؟

جواب : با سلام ، بطور کلی بنده بعنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی که کار نماینده قانونگذاری است، قوانینی در جهت حمایت از مؤلفین عزیز تصویب کرده ایم که بسیار خوشحال خواهم شد تا جلسه ای برای بررسی مسائل و مشکلات پیش روی مؤلفین عزیز برگزار شود و بنده در این جلسه ضمن شنیدن مطالب و مشکلات شما مؤلفین عزیز بتوانیم در قانون حل مشکل نماییم.

—————————————————————————————————————————————-

 

مظلوم از جناح : لطفاً به وضعیت اسفبار آموزش و پرورش جناح رسیدگی فرمایید. پارتی بازی در سطح بالایی دراین اداره رواج دارد برای نمونه همین جریان سرباز معلمی که علناً حق خیلی ها ضایع شد .

جواب : ضمن سلام و تشکر از سوال کننده و تذکر دهنده محترم

با بررسی هایی که ما انجام داده ایم آموزش و پرورش بخش جناح از نظر درصد قبولی از زمان ایجاد اداره آموزش و پرورش در بخش جناح در سال ۹۱ تاکنون هر ساله اداره آموزش و پرورش بخش جناح در میانگین نمرات امتحان نهایی سوم دبیرستان مقام اول در بین ۲۲ منطقه استان هرمزگان را کسب نموده و در بسیاری از دروس میانگین بالاترین نمرات کشوری را رکورد زده است همچنین در جذب کمک خیّرین جهت تجهیزات و ساخت و ساز و کیفیت بخشی مدارس مقام اول را در استان کسب نموده در بسیاری از شاخص های پرورشی و آموزشی مقام اول را در سطح کشور و استان کسب نموده است.

در زمینه سرباز معلم با توجه به سهمیه اختصاصی با بررسی که از طریق مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان بعمل آمده در زمینه سرباز معلم که شما سوال کننده محترم پرسیده اید ضمن بررسی اینجانب بعنوان نماینده مردم از طریق آموزش و پرورش بخش جناح و اداره کل استان موضوع دقیقا بررسی شد و طبق بخشنامه و فرم ارسالی از طرح و برنامه اداره کل آموزش و پرورش استان اعمال نموده اند لذا سهمیه بخش ۹ نفر و متقاضی قریب به ۷۰ نفر بوده که طبیعی است که نگرانی و گله بوجود آید و ما خواستار افزایش سهمیه به تناسب هر منطقه آموزش و پرورش شده ایم.

 

—————————————————————————————————————————————-

جناح : لطفا در مورد وضعیت شهرستانی شدن جناح توضیح دهید؟ قرار بود ۱۴ میلیارد برای راه خور بودجه بگیرید و ما به پشتوانه این دو قول شما در دوره قبل به شما رأی داده ایم لطفا توضیح دهید؟

جواب : ضمن عرض سلام خدمت سوال کننده عزیز جناحی ، اولاً بنده یادم نمی آید در دوره قبل قولی بمنظور شهرستان شدن جناح داده باشم . اگر شورای محترم اسلامی و مردم خوب جناح دراین رابطه تقاضایی داشته باشند حتماً این تقاضای مردم را به مسئولین امر در دولت و وزارت محترم کشور انعکاس خواهم داد .

در پاسخ به سوال دوم ، بنده هیچوقت قول ۱۴ میلیارد نداده ام. بنده به صراحت اعلام نموده ام که در طی بررسی بودجه سال ۹۱ در کمیسیون عمران مجلس پیشنهادی را مصوب کردم مبنی بر ساخت جاده جناح به چارک معروف به جاده خور در قالب اصلاح مسیر بستک به بندرلنگه که این پیشنهاد به قوت خود باقی ست و به جهت عدم تامین منابع تاکنون در جدول مطالعه و اجرای بودجه کل کشور تحت عنوان بهسازی مسیر بستک به بندرلنگه ، جای دارد. همانگونه که بسیاری از پروژه های کشور از جمله آزاد راه تهران ـ شمال که برای کشور بسیار ضروری و حیاتی ست جهت محدودیت منابع معطل مانده است ، تلاش هایی انجام دادیم تا با استفاده از منابع دستگاههای دیگر عملیات ساخت این مسیر آغاز گردد.

همیشه سربلند و پیروز و سالم باشید

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=192858
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۲۰ نظر
  فرجام بستکی
  iran
  ۲۱ خرداد ۱۳۹۴

  سوال
  می خواستم به پرسم ،راه خور جناح کی درست می شود

  بندری
  iran
  ۲۱ خرداد ۱۳۹۴

  سلام
  جناب جباری شما ریس کمیته حمل و نقل مجلس هستید
  چرا پیگیر راه بندرعباس به پارسیان نمی شوید
  چرا این راه چند سال هست که شروع به کار کرده ولی هنوز درست نشده
  تا کی مردم بیچاره در این راه باید تلف بشوند

  بستک
  iran
  ۲۱ خرداد ۱۳۹۴

  سلام
  می خواستم بپرسم،ما بستکی ها به شما رای دادیم که حداقل مشکلات ما را حل کنید
  ولی هنوز شما پیگیر راه ارتباطی ما با بندر نشدید چرا؟

  وحید
  iran
  ۲۱ خرداد ۱۳۹۴

  سلام

  با توجه به اداره بندر و دریانوردی شهرستان بندرلنگه که به عنوان اصلی ترین بندر در غرب هرمزگان است چرا هیچ گونه درصدی از درآمد سالانه این بندر به شهرستان تعلق نمی گیرد .
  وعده شما برای منطقه آزاد بندرلنگه که اون هم به واقعیت نه پیوست سم است چرا به وعده های زمان انتخاباتتان نسبت به استانی شدن این بندر تجاری هیچ گونه پیگیری انجام ندادید.

  با توجه به نزدیکی انتخابات مجلس دیده و شنیده شده وزیران دولت یازدهم را به دعوت شما در شهرستان پارسیان و بستک حاظر شده اند ولی انگار بندرلنگه جز حوزه انتخاباتی شما نیست که به اینجا نیاوردید ؟

  به نظر شما چند درصد مردم شهرستان بندرلنگه رای خودشان را در انتخابات اسفند ماه به شما میدند ؟

  آیا واقعا در عمل دست سرمایه گذارن در بندرلنگه باز است ؟ ایا این فرصت را دارند که در این شهر سرمایه گزاری کنند یا فقط این تیتر خبرها که گفته میشه ” بندرلنگه فرصت سرمایه گزاری دارند بانک ها همکاری کنند ” مختص اون جلسه مسئولان شهرستان و یا استان است ؟

  چرا در بحث ارتباطات بندرلنگه اینقدر مظلوم واقع شده است ، اشکال آنتن دهی شبکه های موبایلی در برخی نکات بندرلنگه و روستاها ، عدم پوشش شبکه های گینرده دیجیتال در روستاها ، و اینگونه مسائل ……..

  تعبیر شماز از بندرلنگه چیست ؟

  حسنی
  iran
  ۲۱ خرداد ۱۳۹۴

  با سلام جناب جباری نماینده محترم .حضرتعالی نماینده کل کشور خصوصا منطقه انتخابیه خود هستید .چرا در پارسیان مرکز شه حاضر نمیشوید تا به سوالا ت و مشکلات مردم پاسخ دهید.چرا طی دو دوره نمایندگی دفتر و یا مشاوری در پارسیان ندارید که درد مردم را منعکس کنند.و چرا با مدارا با مردم شهر پارسیان رفتار نمیکنید و حضورتان را از انها دریغ میدارید و……..

  زارعی از بستک
  iran
  ۲۱ خرداد ۱۳۹۴

  سلام
  نماینده محترم مشکل اب شرب بستک کی حل می شود و چطوری؟

  مهران
  iran
  ۲۱ خرداد ۱۳۹۴

  سلام
  ریس محترم کمیته حمل و نقل مجلس در خصوص جاده شهید رجایی و باهنر به بندر چه فکری کردید
  چرا هنوز شاهد تصادفات بسیاری در این جاده پر ترافیک هستیم.
  چرا باید تریلر ها و خودرو های سبک در یک جاده عبوررمرور کنند؟؟؟

  پارسیان
  iran
  ۲۲ خرداد ۱۳۹۴

  سلام اقای جباری . سالن روستای ستلو که الان ۶ساله تو اولویته کی ساخته میشه و چرا با مردم این روستا که بزرگترین روستای بخش کوشکنار هست نشست حضوری ندارید چون اگه یادتون بیاد اولین سفری که داشتید جهت تبلیغات قول دادید که با مردم جلسه پرسش و پاسخ میگذارید .
  درخواست جلسه پرسش و پاسخ داریم و همچنین سالن ما کی درست می شود

  مصطفی
  iran
  ۲۲ خرداد ۱۳۹۴

  با سلام
  شما بعنوان نماینده مردم هرمزگانی نه بعنوان نماینده مردم غرب
  وضعیت راه های روستایی را دریابید.

  غلام
  iran
  ۲۲ خرداد ۱۳۹۴

  سلام
  مشکل جاده اسکله شهید رجایی چیست که حداقل روزی یک بار در جاده تصادف میشود من هنوز مسیر کاریم است و در این جاده امنیت نداردم اصلاً لطفا پیگیر یفرمایید.
  تشکر از شما

  iran
  ۲۳ خرداد ۱۳۹۴

  با سلام و عرض ادب خدمت نماینده محترم
  سوال ” با توجه به کمبود آب در استان هرمزگان بخصوص جزیره قشم چرا مجلس به دولت فشار وارد نمی کند تا مشکلات مردم قشم حل شود ؟ آیا نمایندگان مجلس کم کاری می کنند یا دولت بی توجهی می کند؟

  کاظم
  iran
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

  سلام
  راه ارتباطی پارسیان به بندرعباس وضعیت مناسبی ندارد چرا مسئوولین به فکر این جاده نیستند
  چرا کار می کنند اما به کندی؟
  جناب جباری ریس کمیته حمل و نقل مجلس شما پاسخ ما را بدهید ؟

  زهرا
  iran
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

  سلام
  من از روستا های محروم شهرستان بندلنگه هستم/ حضرتعالی که نماینده ما هستید چه برنامه ای برای کم کردن محرومیت بخش پدل و لمزان ریخته اید

  عبداللهی از بستک
  iran
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

  با سلام… ذر مورد سهمیه سرباز معلم و نحوه پذیرش و انتخاب افراد برای انجام خدمت سربازی توسط اداره آموزش و پرورش بستک…لطفا توضیح بدید که چرا امتیاز بندی بر اساس خانواده فرهنگی بودن هستش, در حالیکه افراد متقاضی رو باید از نظر سطح سواد و توانایی اموزش دادن سنجید…چون ذلیل نمیشه که هرکس خانواده فرهنگیه بتونه معلم خوبی باشه, این در حالیه که باید اینه سازای شهرستان و کشور رو آموزش بده.

  انجیردان
  iran
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

  جاده انجیردان در رودبار بستک کی درست میشود /نمونه اش جاده ای رودبار بستک به سمت بندر عباس که تا جیهون خاکی است در دوره قبل هم این بیابان را رنگ الود کردید /بی زحمت پاسخ دهید

  شیبکوه
  iran
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

  با سلام و عرض ادب خدمت نماینده محترم
  موضوع گمرک چارک و آبنمای چارک چه شد
  بی زحمت پاسخ ما مردم بندرچارک را بدهید

  ک
  iran
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

  آقای جباری تا حالا چه حمایتی از مولفین کرده اید لصفا پاسخ بدید
  مسئول انجمن مولفین شهرستان پارسیان

  جناحی
  iran
  ۲۷ خرداد ۱۳۹۴

  ۱٫لطفا در مورد وضعیت شهرستان شدن جناح توضیح دهید.۲٫قرار بود ۱۴ میلیارد برای راه خور بودجه بگیرید و ما به پشتوانه این دو قول شما در دور قبل به شما رای داده ایم. لطفا توضیح دهید.

  مظلوم از جناح
  iran
  ۲۷ خرداد ۱۳۹۴

  لطفا به وضعیت اسف بار اموزش و پرورش جناح رسیدگی نمایید. پارتی بازی در سطح بالایی در این اداره رواج دارد. برای نمونه همین جریان سرباز معلمی که علنا حق خیلی ها ضایع شد

  احمد
  iran
  ۲۷ خرداد ۱۳۹۴

  با سلام خدمت نماینده محترم . اعتباراتی که قرار بود از محل ماده ۱۸۰ محقق بشه چرا نشد . خصوصا برای سالن ورزشی روستای میلکی پارسیان که ۸۰ میلیون از محل دیه یک جوان پرداخت شده است . و خانواده وی انتظار دارند که این سالن در اسرع وقت اماده شود . انها میتوانستند ۸۰ ملیون جای دیگه هزینه کنند و نتیجه اش زودتر ببینند . احمد مبارکی از روستای میلکی

ارسال نظر

 • نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند.
 • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمايید.
 • توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت یا منفی استفاده فرمایید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی یابد.

یادداشت

گفتگو

بین الملل