سوارکار مینابی رکورددار مسابقه کورس قهرمانی پائیزه شد
+ پ -
سوارکار مینابی رکورددار مسابقه کورس قهرمانی پائیزه شد

مسابقات کوس قهرمانی پائیزه با حضور ۳۵ سوارکار هرمزگانی در دهکده ورزشی بسیج شهرستان میناب با قهرمانی اسب سلطان به چابک سواری محمدامین قلندری پایان یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  میناب جنوب، مسابقه کورس قهرمانی پائیزه در شهرستان میناب با هدف ایجاد تحرک و هیجان و تشویق جوانان به رشته سوارکاری با مشارکت ۳۵ سوار کار در میناب برگزار شد.

سوارکاران هرمزگانی با رقابت هیجان انگیز و دیدنی در حضور مسئولین هیات های سوارکاری استان و شهرستان میناب در چهار دور مهیج با هم به رقابت پرداختند که در پایان شش سوارکار مجوز حضور در مرحله پایانی را کسب کردند.

در مرحله پایانی این مسابقات اسب چیتا با مالکیت عرفان سلطانی و با چابک سواری بهزاد ذاکری، اسب بلوچ با مالکیت مجتبی مظفری و چابک سواری امیر حسینی از بندرعباس، اسب مینا با مالکیت اسلام سقانژاد با چابک سواری حامد زابلی، اسب رسام با مالکیت مرتضی زارعی و با چابک سواری حیدری نژاداز بندرلنگه، اسب سلطان با مالکیت عباس ایلامب و چابک سواری محمد امین قلندری و اسب رنگو با مالکیت غلام اسلامی و چابک سواری منصور نیکبخت با هم به رقابت پرداختند.

در پایان اسب سلطان با چابک سواری محمد امین قلندری از میناب توانست با فاصله ۲ اسب از اسب چیتا مقام قهرمانی، اسب چیتا با سوارکاری بهزاد ذاکری نائب قهرمان،اسب رنگو با چابک سوازی منصور نیکبخت مقام سوم و اسب میناب با چابک سواری منصورنیکبخت عنوان مقام چهارمی این مسابقات را از آن خود کردند.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff