سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش

+ پ -
سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت:سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند و این سواحل از مهمترین سواحل کشور ما محسوب می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  مکران نیوز:امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: به خواست استعمار ما در سالهای قبل از انقلاب، از دریا و سواحل مکران دور ماندیم و به همین خاطر مهمترین ساحلمان اکنون محروم ترین ساحل کشور است.
سیاری افزود: به تدبیر مقام معظم رهبری امروز اقدامات ارزشمندی در این مناطق انجام گرفته است و بخش هایی از این آبادانی ها بر عهده نیروی دریایی است و امروز به برکت این تدبیر، ده ها هزار نفر از کارکنان و خانواده‌های نیروی دریایی در سواحل مکران مستقرند.
وی با بیان اینکه ساخت و سازها در جاسک بسیار پیشرفت کرده است، اظهار کرد: نیروی دریایی بزرگترین موج شکن ایران را در جاسک احداث کرده و اکنون مشغول ساخت اسکله هایش هستیم.
امیر سیاری تصریح کرد: برنامه ساخت حدود ۴ هزار خانه سازمانی در دستور کار داریم که بیش از هزار واحد آن تا پایان سال دیگر ساخته می شود و امروز صبح ۲۰۰ واحد مسکونی ساخته شده را در منطقه دوم ولایت تحویل کارکنان می دهیم. قابل ذکر است که پیش از این ۴۰۰ الی ۵۰۰ واحد ساخته شده است.
وی بیان کرد: در منطقه سوم ولایت در کنارک نیز به همین ترتیب موج شکن کامل شده، اسکله ها ساخته و شهرک های مسکونی احداث شده و خانواده‌های در آنجا مستقر هستند.
فرمانده نداجا عنوان کرد: ما علاوه بر این یک پایگاه دریایی در میناب، یک پایگاه دریایی در مکران، یک پایگاه دریایی در پسابندر و  یک پایگاه کوچک در سیریک و یک پایگاه  کوچک در راس کوه خواهیم داشت. برکت کار ما در این است که در هر منطقه که حضور داریم به محرومیت زدایی نیز می پردازیم.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff