سه میلیارد و پانصد میلیون ریال اعتبار به طرح های برق رسانی سیریک واگذار شد
+ پ -
سه میلیارد و پانصد میلیون ریال اعتبار به طرح های برق رسانی سیریک واگذار شد

فرماندار سیریک گفت: خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک عبادت محسوب می شود و مردم مهمترین نقش و تاثیرگذاری را در جامعه دارند و در این جایگاه هیچ شان و منزلتی بالاتر از خدمت و خدمترسانی به مردم وجود ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی، سعیدالله مبارکی در دیدار با مردم روستاهای خرگوشی، بریزگ ، منگلی از توابع دهستان بیابان بخش مرکزی شهرستان گفت: مبلغ سه میلیاردو پانصد میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی برای احداث ۴ دستگاه ترانس برق و توسعه شبکه فشار ضعیف ، متوسط و قوی برای بهبود وضعیت برق و نوسانات برقی به روستاها واگذار شد.

 
فرماندار شهرستان سیریک ابراز داشت: برای رفع مشکل مسکن جوانان روستاهای خرگوشی، بریزگ و منگلی ۲۰ هکتار زمین در قالب قطعات ۵۰۰ متر مربعی با تسهیلات ۱۵۰ میلیون ریالی با کارمزد ۵ درصد برای بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی واگذار می شود.

 
نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک اضافه کرد: یکی از مهمترین مشکلات روستاهای شهرستان را کمبود آب شرب دانست .

 
مبارکی یادآور شد: دولت تدبیر و امید با رویکردی جدید با هدف توانمندسازی روستائیان گام های مثبتی برداشته و تسهیلات ویژه ای در قالب تعاونی ها برای شکوفایی اقتصادی و اشتغالزایی به افراد واگذاری می شود.

 
امام جمعه شهرستان سیریک نیز گفت: الحمدالله به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمات شایانی به مردم روستاها اعطا شده و لی با توجه به حجم مشکلات و درخواست های بحق مردم و ایجاد تحریم های ظالمانه اقتصادی جهان استکبار و مقابله با دسیسه ها و ترفندهای دشمنان سرعت خدمات رسانی به مردم باید با صبر و متانت بیشتری دنبال شود.

 

 
حجه الاسلام والمسلمین صفایی حائری تصریح نمود: مسئولین و مردم شهرستان سیریک در کمال اتحاد و همدلی همه حم و غمشان تلاش برای رفع مشکلات و دغدغه های مردم بویژه در سطح روستاهاست و همه کوشش و تلاش آنها در راستای بازشدن گرهی از مشکلات مردمی است.

 
انتهای پیام/س

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff