سه خانم مفقود شده ایرانی در حادثه مسجدالحرام جان باختند/ افزایش کشته‌های ایرانی به ۱۱ نفر
+ پ -
سه خانم مفقود شده ایرانی در حادثه مسجدالحرام جان باختند/ افزایش کشته‌های ایرانی به ۱۱ نفر

معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت از جان باختن سه زائر مفقود شده ایرانی در حادثه مسجدالحرام خبر داد و گفت:اکنون شمار کشته‌های ایرانی حادثه مسجدالرام به ۱۱ تن رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حمید محمدی از فوت شدن سه زائر ایرانی مفقود شده خبر داد و گفت: پس از به دست آمدن سرنخ‌هایی از حضور این سه زائر در مسجد الحرام در زمان وقوع حادثه فرضیه کشته شدن این سه زائر خانم قوت گرفت.

معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت افزود: پس از پیگیری‌های مداوم ستاد گمشدگان و تیم پزشکی هلال احمر و سازمان حج و زیارت مشخص شد که این سه زائر خانم ایرانی در حادثه تلخ سقوط جرثقیل به مسجد الحرام از دنیا رفته‌اند.

وی افزود: نام این ۳ زائر خانم ایرانی عبارت‌ است از مریم آل‌طه فرزند میرجواد با شماره کاروان ۱۱۲۶۶، فاطمه دامغانی فرزند ذبیح‌الله با شماره کاروان ۲۲۱۲۴، کبری بیگم میرغفوری فرزند میرحسین با شماره کاروان ۲۲۱۲۴٫

محمدی ادامه داد: خبر فوت این افراد به خانواده‌هایشان اطلاع داده شده است. بنابراین تعداد کشته‌های ایرانی حادثه مسجدالحرام به ۱۱ تن رسید.

به گزارش فارس، روز جمعه گذشته براثر طوفان شدید جرثقیل بالابری به درون مسجد الحرام سقوط کرد که باعث کشته و مجروح شدن صدهاتن از زائران خانه خدا شد.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff