سهل انگاری و عدم توجه به هشدار های ایمنی حادثه ساز شد
+ پ -
سهل انگاری و عدم توجه به هشدار های ایمنی حادثه ساز شد

منطقه ساحلی به علت داشتن گلی مردابی شکل برای وروود خودرو ها مناسب نمی باشند اما با سهل انگاری برخی رانندگان حوادثی را شاهد هستیم که بعد از وقوع آنها هیچ راهی برای پشیمانی باقی نخواهد ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،علی رغم اعلام مکرر و همچنین نصب تابلو های متعدد در خصوص عدم ورود خودروها به ساحل و خطر به گل نشستن و زیر آب رفتن خودرو،اما در این ایام شلوغ سال که مهمانان نوروزی از همه جای کشور به شهر ساحلی بندرعباس آمده اند، هنوز هم عده ای چشم و گوش خود را روی هشدار های جدی بسته اند و با خودرو وارد محوطه ساحل بندرعباس می شوند و در بعضی از موارد شاهد گیر کردن خودروها در گل هستیم.

 

گیر کردن در گل آخر ماجرا نیست بلکه این تراژدی اگر به موقع حل نشود به تراژدی ای غمگین تر بدل می شود و با بالا آمدن آب دریا خودرو به صورت کامل زیر آب خواهد رفت و دیگر برای پشیمانی خیلی دیر است و میلیون ها خرج برای تعمیر خودرو زیر آب رفته روی دست صاحبش خواهد افتاد.

 

جالب اینجاست هیچ بیمه ای هم جبران همچین خسارتی را نخواهد کرد چون سهل انگاری محض صورت گرفته است و با توجه نکردن به هشدارهای موجود راننده دچار این اتفاق شده است.

 

در پایان از تمام مسافرین عزیزی که برای سفر خود در ایام تعطیلات نوروز به شهر زیبا و ساحلی بندرعباس عزیمت کرده اند خواهشمندیم نکات ایمنی و هشدار های مربوطه را جدی بگیرند تا خدایی ناکرده شیرینی سفرشان را با تلخی معاوضه ننمایند.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff