سهل انگاری آل سعود در کشتار مسلمانان قابل اغماض نیست
+ پ -
سهل انگاری آل سعود در کشتار مسلمانان قابل اغماض نیست

مسئول بسیج دانشجویی استان هرمزگان کفت: در ماه حج که همه تمرکز جهان اسلام در برگزاری مراسم عبادی است آل سعود ملعون مردم بی دفاع یمن را به خاک و خون می کشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل ازهرمزپرس،بیژنی مسئول بسیج دانشجویی استان با بیان اینکه داغی که این حکومت به دل مسلمانان نهاد به زودی التیام نمی یابد،گفت: که آل سعود از مشرکین مکه هم بدترند ، چرا که مشترکین که در دوران جاهلیت در ماه های حرام  دست از جنگ و ستیزه جویی بر می داشتند اما این یهودی زادگان برای تعدی به مردم مظلوم یمن ماه حرام و غیر حرام نمیشناسند ، در ماه حج که همه ی تمرکز جهان اسلام در برگزاری مراسم عبادی است ال سعود ملعون مردم بی دفاع یمن را به خاک و خون می کشد.

 

 

بیژنی اظهارکرد: در حالیکه مشترکین مکه در ایام حج برای حاجیان احترام ویژه ای قائل بودند ، همه همیت های عربی خود را به کار می بستند تا رسم مهمان نوازی را به جا اورند اما آل سعود هیچ احترامی برای ضیوف الرحمن  قائل نیست ، اتفاقات سالهای  اخیر شاهد این مدعاست ، در این شرایط دولت محترم باید مطالبگر خون شهدا باشد .

 

وی افزود: جهان اسلام باید مهمترین مراسم عبادی را از انحصار یک حکومت دیکتاتور در بیاورد . چرا همه مسلمانان نمی توانند در مراسم حج آزادانه و بدون فشار به اعمال خود بپردازند ؟

 

مسئول بسیج دانشجویی استان خاطرنشان کرد: با وجود چنین مسائلی آل سعود صلاحیت برگزاری این مراسم مهم را ندارد.

 

 

انتهای پیام/س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff